Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem jogosan van...

A feleségem jogosan van kiakadva, vagy trehány vagyok?

Figyelt kérdés

Napi 9-10 órát dolgozom,egy irodában,(nem csak és kizárólag számítógép előtt vagyok,van hogy egész nap iratokkal,dokumentumokkal rohangálok) ha hazamegyek,annyira ki vagyok fáradva szellemileg,hogy szinte semmihez sincs kedvem,csak megebédelni, venni egy meleg fürdőt, majd befeküdni az ágyba estére,és bámulni a tv-t.


Na már most,a feleségem az elmúlt időben,meg az őrületbe kerget,tehát ilyen pitiáner dolgok miatt kötekedik velem,hogy a tányért mindig tegyem a mosogatóba,reggel ne hagyjam ott a tálcát az asztalon,ha hideg az étel,melegítsem fel magamnak!

ő munkanélküli,tehát sz.rt sem csinál itthon a főzés,takarításon kívül,gyerekek nincsenek,én tartom el,mégis folyton sír a szája,hogy néha hétvégenként elmoshatnám a tányérokat,hogy nem figyelek oda rá.....valamivel sikeresen folyton sikeresen felidegesít,viszont magára már alig ad,eligénytelenedett,és sokszor azért nincs kedvem a szexhez vele,mert már nem kívánom úgy mint régen,ez van sajnos.....



2013. máj. 11. 21:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/167 anonim ***** válasza:
95%
Nem kötelező vele élni. Ha nem tetszik az amid van, akkor válj el.
2013. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/167 anonim ***** válasza:
83%

Tányért nehéz lenne odarakni? Pár mozdulat.

Azért neki se könnyű.

2013. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/167 anonim ***** válasza:
90%
Beszeld meg vele a dolgokat. Ha o otthol van akkor ra er elmosogatni meg elpakolni stb. utannad... es amig te dolgozni vagy ra er mindent megcsinalni azon belul magaval is foglalkozni 1kicsit :)
2013. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/167 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetni pl. szoktatok? mert szerintem sok titoknak ez lenne a nyitja, de könnyebb szakadékot vájni magunk közé és ellenni a saját kis világunkban. Magától nem működik jól egy házasság sem.

Ha két ember nem távolodik el egymástól érzelmileg, akkor megértik egymás problémáit, segítenek a másikon, és magukat is karbantartják, hogy a párjuk büszke lehessen rájuk.

Mindent rá lehet kenni a munkára, vagy éppen a munkanélküliségre, a pénzhiányra, az anyósra, a munkamániára, sorolhatnám. De olyan nincs, hogy valaki egyik napról a másikra le se sz.rja a párját. Ez mindig egy folyamat, aminek elejét kell venni.

2013. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/167 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyanúgy vagyunk, nekem most a háztartás a munka, amiért semmit se kapok. Így jól esik, hogy ha felkelek az asztal nincs tele koszos tányérokkal, hanem a mosogatóban vannak. Egy mozdulat belerakni, nekem hatalmas segítség. Mikrót használni nem tudod?
2013. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/167 anonim ***** válasza:
87%

ne haragudj de kicsit bunkó vagy:S

mert 1 tányért nem tartana semeddig berakni a mosogatóba nem? vagy a tálcát.. és mi az hogy nem csinál semmit?

ha nem cisnálna semmit,akkor nem lenne kaja az asztalon,nem lenne kitakarítva,kimosva az alsó gatyád,és stb stb stb.

próbáljatok dőlőre jutni. pl: hétvégén te mosogatsz,és mosol... ennyit ki lehet bírni:) komprumisszum kell,mindkettőtöknek.. tudod egy nő elfárad ha takarít,főz,mos,stb..

2013. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/167 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán a kölcsönös tisztelet!
2013. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/167 anonim ***** válasza:
85%

Annyira nehezedre esik elmosni hétvégenként pár tányért,meg a mosatlant a mosogatóba tenni???!!

Tipikus anyuci pici fia,a mama mindent a feneked alá tolt ugye?A FELESÉGEDDEL élsz,és nem a bejárónőddel!


Elmondanám neked,hogy mindig azt hangoztatják a pasik,hogy a nők nem bírják a fizikai munkát,én 34 éves vagyok,szalagon dolgozom egy gyárban,minden 2 nap 12 órázom,van két gyerekem,akikkel tanulni kell,és képzeld minden nap főzök munka után,vagy előtt műszakomtól függően!


Bocsájts meg,hogy nem tudlak sajnálni!

2013. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/167 anonim ***** válasza:
96%
Valóban nem túl szép dolog otthagyni a cuccot,hogy más takarítsa el.Az asszonynak meg biztosan jót tenne,ha legalább részmunkaidőben tudna melózni,mert az ember elpunnyad,ha csak otthon dekkol.
2013. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/167 anonim ***** válasza:
95%

Válj el, élj egyedül, és majd takaríthatod, mosogathatod magad a dolgaid, ha nem tetszik. Amúgy ahogy kivettem mindent megcsinál a feleséged, csak éppen kiszolgálni nem akar mint egy cseléd (megmikrózni a kaját, kivenni a szennyes tányért a kezedből, szaladgálni a koszos zoknikért a lakás különböző pontjaiba).

Az eligénytelenedés más tészta, de nem ártana vele megbeszéld. Amúgy kicsit bunkó vagy.

2013. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!