Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a férjeteknek...

Ti elmondanátok a férjeteknek hogy ngyon féltéknyek vagytok ha tudnátok hogy ezért mérges szokott lenni vagy tartsam magamban és sirjak? Mert szerinte én képzelek dolgokat

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 15:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Azért van a szeme hogy nézze!

De most jobb lenne,ha megdugná?

Nő vagyok,igazán nem vagyok férjnél,de amíg csak nézi a nőket a pasim,bajom nincs!Amúgy meg tegyél ellene valamit,hogy ne mást nézzen hanem téged

2013. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
minden pasi nézi. sőt fel is áll nekik. sőt még ki is szokták verni és nem mindig a partnerükre gondolnak közben. na és? a szeretetnek-szerelemnek semmi köze ehhez. a férfiak ilyenek
2013. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

22/22 azért tévedésbe vagy!

NEM minden pasinak áll fel a farka ha más nőt néz!

Lehet h neked igen, de a többségének nem,pláne nem úgy ha ott van a feleség/barátnő

2013. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem azért, de a barátnő/feleség társaságában más nőket feltűnően bámulni, fixírozni igen is bunkóság, bár nyilván nem megcsalás. Én is pipa lennék, pedig nem vagyok féltéken típus.
2013. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!