Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kérhetem azt a...

Szerintetek kérhetem azt a páromtól, hogy halasszuk el gyermekével közös együttlétet egy héttel?

Figyelt kérdés

Még nem vagyunk régóta együtt így nem ismerem a "szabályokat". Úgy volt hogy most szombaton megyünk állatkertben hármasban a kisfiával, de a kisfiú megbetegedett, így elhalasztottuk egy hetet. Ma beszéltem egy barátnőmmel, aki meghívott a szülinapi bulijára jövő hétvégére, egész napos, egy Tisza menti kisebb nyaralóövezetbe. Szívesen elmennék, mondta hogy a páromat is vihetem legalább megismerik. De nem tudom mondhatom e azt, hogy én inkább odamennék, illetve jöjjön ő is.

Egy kis háttér: Nem hétvégi apuka, hétköznaponként is van nála a gyerek, szóval nem arról van szó hogy nem láthatná emiatt hosszú ideig, akkor természetesen nem kérném. Ez lesz a harmadik ilyen hármas "randink". A gyerek anyukájával jó a kapcsolatuk, hallottam már telefonbeszélgetést amikor ő kérte meg páromat hogy ő menjen a gyerekért az oviba mert elmenne egy barátnőjével vásárolgatni.

Megkérhetem hogy halasszuk egy hetet, inkább csak menjünk el majd valamelyik nap ovi után valahová, és következő héten állatkertezzünk (utazni kell másfél-másfél órát, kisvárosban élünk, ezért nem jöhet szóba ovi után)


2013. máj. 17. 21:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Remélem nem az jön le hogy én a bulit választanám a gyerek helyett:) De ilyen alkalom nem sokszor van, sok régi barát, ismerős egy helyen. Állatkertbe bármikor mehetünk.
2013. máj. 17. 21:24
 2/7 anonim ***** válasza:

"Figyelj Józsi, halasszunk egy hetet, inkább csak menjünk el majd valamelyik nap ovi után valahová, és következő héten állatkertezzünk "


:)

2013. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És még az #1 kommentedet is hozzáteheted.

Szerintem tök jól megfogalmaztad.

Csak ismer már annyira, hogy ne értsen félre.

2013. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát én is remélem hogy ismer ennyire. Csak nem tudom hogyan veszi ki magát, és a gyereknek is be van ígérve, azt sem akarom, hogy az anya félreismerjen.

(Egyébként bár nem azt használja, de a második neve József, úgyhogy majdnem eltaláltad:D)

2013. máj. 17. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Így, hogy jó a kapcsolat, szerintem egy ötlet erejéig felvetheted, hogy mi lenne ha....

Én, mint exfeleség és az apának rugalmas a láthatása nem csinálnék belőle nagy ügyet, annyi lenne a kérésem, hogy időben legyen lefixálva, magam miatt is, hogy úgy tervezzem a hétvégét és a gyerek miatt is, hogy ne legyen csalódott, tehát ne péntek este tudja meg, hogy másnap nincs állatkert.

2013. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Melyik nap lesz a buli? Egy hétvége két napos, nem lehet megoldani, hogy egyik nap ez, másik nap az?

Én nem is attól tartanék, hogy a párod nem lesz megértő, mert érthető indokokat hozol fel. Csak próbálj egy gyerek fejével gondolkodni. Elmaradt az állatkert, mert beteg lett, meg lett ígérve, hogy majd jövőhéten, erre kiderül, hogy akkor sem. Ettől azért sok gyerek kikészül lelkileg.

2013. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Éppen felvetheted, de jövő héten gyereknap lesz, én biztos, hogy a gyerekemmel tölteném.
2013. máj. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!