Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akiket nem kívánt a...

Nők, akiket nem kívánt a férjük terhesség alatt! Nektek helyre állt a ritmus szülés után?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Szülés előtt 2hónapig,szülés után 9hónapig nem voltunk együtt.Mostanra kezd helyreállni a dolog,a gyerek 3éves.

Mondjuk nálunk más tényezők játszottak közre,nem a hizás és ilyesmik.

2013. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért ennyi valaszt ne...:)
2013. máj. 22. 22:18
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

El nem bírom képzelni, hogy 9 hónapig ne érjünk egymáshoz a párommal. Ezért (is) félek a szüléstől annyira...


32/N

2013. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Én megértem, ha egy terhes nő nem kívánja a szexet, vagy esetleg orvos tiltja. Azt is megértem, ha szülés után is így megy még egy darabig.


De azt nem értem, hogy miért kell elvárni a férfitől, hogy akkor ő is legyen aszkéta? A nő nyugodtan kényeztetheti más módokon is.

2013. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9 hónapja szültem, nem igazán voltunk együtt a terhesség alatt, és ez a szám csak csökken mióta megvan a fiunk...
2013. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
4essel értek egyet! Mást nem írok,mert csak sárdobálás lenne...
2013. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Én is egyetértek a négyessel. Attól függetlenül, hogy szex nincsen, még lehet orálisan is kényeztetni a férfiakat...Legyen a férfi is megértő, hogy az nő esetleg olyan állapotban van, hogy nem kívánja. De legyen a nő is megértő. Attól, hogy ő nem kívánja, a férfi igen, és elég sok módon lehet ezen segíteni, kézzel, szájjal. Én nem értem azokat a párokat, akik a terhesség miatt nem érnek egymáshoz hónapokig.
2013. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De azt nem értem, hogy miért kell elvárni a férfitől, hogy akkor ő is legyen aszkéta? A nő nyugodtan kényeztetheti más módokon is.


1vagyok.Náunk nem én voltam az aki elitasitotta.Mivan akkor ha a férfi nem akarja?erőszakoljam rá magam,vagy mondjam neki hogy attól azért kényeztethetne?


ez a dolog oda vissza kell hogy működjön de ez sajnos nem ilyen egyszerű.

2013. máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Kedves #8

A férfiakat is meg lehet érteni, amiért nem kívánják a feleségüket:

Gondolj bele, hogy volt eddig egy NŐ, akit kívánt. Aztán elkezdett gömbölyödni a hasa, és egyre inkább az anyát látja benne és nem a NŐT. Egy terhes nőre sokkal nehezebb ráizgulni.


Tovább romlik a helyzet szülés után. Pl. azok a mellek, amikért a férj eddig megveszett, most egy babát szoptatnak.


Tudom, hogy fájó ez egy kismamának, de szexuálisan segyáltalán nem kívánatosak.

2013. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálunk is a leendő apuka nem kívánta a dolgot, de amikor már lehetett szülés után, na az aztán szuper volt! Igen, helyre állt, bár a gyerek mind2-nket lefáraszt, úgyhogy ritkult egy kicsit.
2013. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!