Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik hamar költöztek össze a...

Akik hamar költöztek össze a párjukkal? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy akik elég hamar költöztek össze a párjukkal (pár hét, hónap, akár nap), nektek nem hűlt ki a kapcsolatotok? Az elején sokat veszekedtetek? Mit lehet tenni, hogy ne váljon megszokássá, és ne hűljön ki a kapcsolat, mert ugye így kimaradt a randi időszak...?

Mi pár héttel a megismerkedésünkkor költöztünk össze (még nem laktam együtt egy barátommal sem- rajta kívül.) És sokszor kavarodnak bennem az érzelmek... van, hogy minden zavar benne, van, hogy mindent imádok benne... Az elején rengeteget veszekedtünk, és el is távolodtunk egymástól. Többször szóba került, hogy nem kellett volna így elsietni, mert kimaradt a randi időszak. De ha már így alakult, akkor maradjon is így szerintem, csak vigyáznunk kell, nehogy megszokássá váljon.

Ti hogy tartottátok életben a kapcsolatotokat?

Én 20 L Ő 26 F



2013. máj. 26. 16:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%

Minek költöztetek össze olyan gyorsan?

Amúgy randizhattok is, miért ne randizhatnátok?

2013. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Mi hamar költöztünk, előbb laktunk együtt, minthogy összejöttünk volna.

Kicsit hiányzik az, hogy nem volt randizós időszakunk, de azért annyira nem vészes a dolog. Igyekszünk sokat utazni, kimozdulni, programokra járni.

Felmerült az is, hogy szétköltözzünk, de annak tényleg nincs értelme.

2013. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mi másfél hónap után költöztünk össze. Az első év nagyon nehéz volt, mert meg kellett szoknunk egymás szokásait, alkalmazkodni, stb. De ez akkor is megvan, ha évek múlva költöznek össze a felek. Persze az első időszakban több veszekedés volt, de mi már az elején éreztük, hogy az igazit találtuk meg egymásban. Azóta eltelt 4 év, és soha nem veszekszünk, megvan a napirend, ha dolgozni megyünk, mikor kié a fürdő, stb, így már nem idegesítjük egymást semmivel.
2013. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
mi nem úgy költöztünk össze h megbeszéltük h akkor most együtt élünk, hanem először csak heti 2-3 éjszakát töltöttem nála, aztán már haza se mentem, csak hozzá. ez volt kb 1 hónapig, és mikor el kellett mennie az albérletből, együtt kerestünk lakást, egyértelmű volt, h akkor mostantól hivatalosan is együtt élünk, együtt veszünk ki egy lakást, de érdekes mert ezt így sosem beszéltük meg. :D igazándiból mi annyira tudtuk h összetartozunk úgymond, h minden teljesen természetes volt, és jött magától. sosem veszekedtünk egymás szokása miatt. hamar megszoktam h ő utál felkelni legyen az hétköznap, vagy hétvége, és olyankor ne zavarjam, ő megszokta hamar a hülye rendmániámat, stb... mi inkább más dolgokon veszekszünk, de hamar kibékülünk. nagyon jó sztem h ilyen hamar összeköltöztünk, mert minek húzni? sokat járunk el randizni, barátokkal, van külön töltött időnk is.
2013. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mi egy hónap után költöztünk össze, mert úgy hozta a sors, és az aki ekkor is kijön a másikkal az azután is ki fog, aki nem az évek után sem.
2013. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Fontos a külön töltött idő. Jobban vágysz akkor a másikra.

Azzal lehet ilyenkor elrontani, ha mindig együtt vagytok.

Persze kell a másikkal is sok időt tölteni, de kellenek a külön élmények is.

Nálunk ez vált be, hogy kb egyenlő arányban vannak programok egymással és másokkal. 6 éve vagyunk együtt, pár éve házasok is.

2013. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

mi már ismertük egymást egy éve, mikor úgy igazából összejöttünk. elég hamar össze is bútoroztunk, amit igazából nagyon élveztünk, hiszen csak ketten éltünk egy nagy lakásban, senki nem szólt bele, h mikor mit csinálunk :)


persze voltak olyan ajtócsapkodós veszekedések, hogy leesett a tok mellett a vakolat :) minden apró vackon. ezeket a csatákat meg kellett vívni, h kialakuljanak a közös szokások, h összecsiszolódjunk, és később már természetes legyen minden. nem is bánom, hogy így történt, ettől függetlenül volt afféle randizós időszak is, egy halom jó programot csináltunk, néha egészen hajmeresztő dolgokat :D


ha összeilletek, akkor nem ettől fog kihűlni a kapcsolat. mi 5 év után is tudunk ugyanúgy hülyéskedni, mintha csak tegnap óta járnánk :) felnőttünk, komolyodtunk egymás mellett, életünk legfontosabb időszakát töltöttük együtt, amikor a leginkább formálódik az ember. közösen kezdtük az önállóságot, együtt bénáztunk, együtt tanultuk meg a háztartás hatékony vezetését, az ésszerű bevásárlást.


annyira gördülékenyen, természetesen megy mára minden, hogy megérte az összes veszekedés :)

2013. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy fél éve lesz, hogy együtt vagyunk. Szóval még elég friss a kapcsolatunk. Van, amikor a nagymamámnál alszol, mert ritkán találkozok vele. Ritka, amikor tényleg külön alszunk a párommal.

Néha olyan érzésem van, hogy már megszokásból vagyunk együtt.

Nem határoztuk el, hogy össze költözünk, de mindennap ott aludtam, és már lassan több cuccom volt ott, mint otthon. Több, mint 2 órára laktam, onnan nehezebben jártam be munkába is. Most csak azon vagyok, hogy fent tartsuk a kapcsolatunkat, ne hidegüljünk el egymástól.

Azért nem lehet úgymondd randizgatni, mert együtt indulunk, és együtt is érkezünk. Persze vannak programjaink, sportolni is együtt szoktunk.

2013. máj. 26. 16:43
 9/20 anonim ***** válasza:

Mi kb 4 hónap után költöztünk össze. Sosem volt kérdés, hogy jó-e ez így. Most már 3 éve együtt élünk, sosem veszekszünk, minden olyan természetesen és magától értetődően jött. Életünk legjobb döntése volt.

Ellaposodás és megszokás ellen pedig csak és kizárólag ti tudtok tenni, a tudatos programszervezéssel meg hasonló nyalánkságokkal, amik időről-időre kizökkentenek a "szürke" hétköznapokból.

24/L

2013. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 hónap után döntöttük el,igaz a munka miatt csak rá fél évre tudtunk összeköltözni,de addig is alig volt egy-két nap amit egymás nélkül töltöttünk.Azóta már házasok vagyunk. :)
2013. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!