Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm ellenséges velem,...

A barátnőm ellenséges velem, pedig én szeretem. Olyan dolgokkal van baja, mint például hogy sok puszit adok neki, meg állítólag gyerekes vagyok (amiatt, hogy bújok hozzá és puszikat adok)?

Figyelt kérdés

Pedig szerintem pont nem, csak mivel szeretem ezért próbálok közel férkőzni hozzá, és mindig felvidítani...

Mindig azt mondja, hogy én vagyok a bunkó vele és flegma is vagyok, de ez nem igaz ( én nem veszem észre magamon )

Amit mondok neki azt nem aféle rossz indulatú megjegyzésként mondom neki, hanem mert szeretem ( bókolok neki, de ő azt hiszi, hogy gúnyolódok vele.

Mindenen besértődik, állítólag az van mindig amit én akarok, akkor találkozok csak vele amikor én akarok...

De ez nem igaz, szerintem pont az ellentetje annyira szeretem, hogy papucsnak érzem már magam....

Az találkozni is akkor találkozunk amikor ő mondja....

Amikor meg azt mondom neki, hogy nem tudom, hogy ráérek e akkor egy olyan választ kapok.

- Jó akkor nem kell, nem fogok erőltetni semmit, Szia


Pedig szívem szerint mindig vele lennék, ezeket már el mondtam neki .. de nem változott semmi.


Már ott tartok hogy fontolgatom, hogy szakítok vele mert tény hogy szeretem de ezt így nem lehet bírni sokáig..



ui: Régen mindig azzal jött, hogy neki a régi pasija milyen féreg volt vele stb és neki már nem fog olyan parancsolgatni akinek f*sz van a lába között...


Eszem ágában sincs parancsolni neki csak azért jól esne ha nem zárkózna el, és odabújna hozzám stb néha magától is.


5 hónapja vagyunk együtt


A leányzó 18 éves.



2013. máj. 30. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
a leányzót más is kezelgeti!
2013. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Persze, egyből azt kell feltételezni, hogy más is kezelgeti. Mekkora baromság!

Kérdező! Lehet, hogy a lány nem ilyen típusú, nem szereti, ha nagyon bújsz. Mondjuk a túlzásba vitt kedveskedés amúgy nem sok embernek tetszik, én is falra tudok mászni tőle. Beszéljétek meg. Az is lehet, hogy volt már rossz tapasztalata fiúkkal, azért nem akarja túlzottan kimutatni az érzelmeit. Fiatal korban még általában cikinek érzik az emberek, ha valaki kimutatja.

2013. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
és te hány éves vagy?
2013. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
A leányzó 18 éves, de nem érett egy komoly kapcsolatra (sem). Keress egy értelmesebb lányt.
2013. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
szerintem is kezelgeti más, én is így viselkedek a férjemmel, mióta pasizok. Idegesít, ha puszilgat, vagy ha simogatja a hajam, zavar, hogy simogat, kivéve, ha szex lesz belőle. :S
2013. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Én is tapasztalatból írtam, hogy más is kezelgeti! Az esetek nagy többségében emiatt lesz távolságtartó valaki...

Mondjuk 5 hónap nem a világ! Kérdés hogy mindig is ilyen volt-e?

Ha igen, akkor azt mondanám, hogy nem te vagy álmai férfijelöltje és csak addig használt míg jobb nem jön!

2013. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdemel meg téged, csak szórakozik sztem. Ha igazán szeretne, akkor nem esne neki rosszul a bókolás meg a puszi.
2013. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Nekem pont az hiányzik, hogy szeressenek! Nem érdemel meg téged a csaj...
2013. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Különben most eszembe jutott még valami. Szexelsz vele eleget? És jól? Mert engem tulajdonképpen azért zavar a férjemtől a 'picipuszi' meg cuki simogatás, mert szexelni bezzeg nem akar. Így idegesít, hogy kedveskedik ahelyett, hogy jól kielégítene. Ez is lehet nálatok. Hm?
2013. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Ez a lány nem szeret Téged.Pont.
2013. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!