Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik párna a legjobb?...

Melyik párna a legjobb? dormeo esetleg? Kép lent

Figyelt kérdés

most azon gondolkodom hogy milyen párnát vegyek. van ez a dormeo párna [link]


azt irják hogyha belenyomja a kezét a nő akkor bennemarad a keze alakja aztán visszamegy, de ez a másik párna meg keméyn mert ezt probáltam az áruházban. elég kényelmes volt. [link]


2009. okt. 7. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, en nagyon nehezen talalok parnat,mert mindegyiktol faj a nyakam. A masodikat semmikeppp nem vedd, mert 2 napig kenylemes, aztan tul kemenynek es magasnak ereztem, dormeom is van, ami jobb 2 fokkal, de az sem tul kenyelmes hosszu tavon, nincs komfort erzetem tole.
2009. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:) Ettől tartottam hogy nemlessz megfelelő mert mi még matracot akarunk venni az ágyunhoz, de hát abban is annyi választék van, ráadásúl drágák és nem akarok olyan venni ami kényelmetlen lesszkésőbb!Nemtudom....
2009. okt. 8. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!