Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy oldjátok meg hogy ne...

Ti hogy oldjátok meg hogy ne maradjon minden az utolsó pillanatra?

Figyelt kérdés

Nem tudok előre tervezni, így minden programra amit betervezek utolsó pillanatba szervezek le gyakorlatilag mindent.

Pl van 1 vacsora v városnézés v nyaralás amit már elterveztem előre vagy le is foglaltam ami a tervezéskor még pont jónak tűnik minden okés később meghiúsul v majdnem meghiúsul. Pl nem tudok eljönni pont a munkából v pont szakítok a bnőmmel és pont nincs kivel menni..


Utóbbi időben több ilyen előre kifizetett kajálást buktam el ilyen ügyek miatt, akkor most nemrég szakított a bnőm és lehet h bukom a nyaralást is amit még közösen vettünk.. de keresni se keresek senkit addig hanem mindig az utolsó nap szoktam akkor meg vagy összejön v nem..

Vagy pl suliba kell egy beadandó és akkor 1 hónapom lenne h megirassam vkivel de ellustulom h van még idő és az utolsó nap meg alig találok vkit extra drágán aki megírja sos-be..


Ti nem szoktatok így járni?


2013. jún. 5. 19:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Most viccelsz? A te készülékedben van a hiba. Legalábbis az utolsó két esetnél biztos. Miért nem keresel előbb embert a nyaralásra? Miért nem TE írod meg a beadandót??? Miért az utolsó pillanatban keresel rá embert?

Olyan előfordul hogy valakinek közbe jön valami és lemondja a programot, mondjuk tehetné előbb is, mint az utolsó pillanatban, de hát ilyen mindenkinek becsúszik...

2013. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy egy béna kis f*sz vagy. Nem akarlak megbántani különben, de ha ezen a hozzáálláson nem változtatsz, a későbbi életedben erre csak rá fogsz faragni!
2013. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

"suliba kell egy beadandó és akkor 1 hónapom lenne h megirassam vkivel de ellustulom h van még idő és az utolsó nap meg alig találok vkit extra drágán aki megírja sos-be.."


Hát ezért aztán van értelme suliba járnod.

Nem lenne egyszerűbb venni egy hamis diplomát?

2013. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
az nem lenne eredeti ;) így minden legális lesz :P
2013. jún. 5. 21:47
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek teszik majd tönkre az országot, mint amilyen te is vagy. Lehet, hogy legális lesz a diplomád, de a s*ggedet is kitörölheted vele, ha hülye vagy. Márpedig te az vagy. Csak olvasd vissza a kérdésed, egyből rádöbbensz. Ahogy te viselkedsz az nem normális. Nem, én nem szoktam így járni. Meg tudom szervezni az életemet normálisan. Illetve én a szakdolgozatomat is elkészítettem időben, egyedül... Elég szomorú, hogy egyre több olyan analfabéta gyökér van, mint amilyen te is van.
2013. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én nem szoktam így járni.
2013. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked ennyire természetes,hogy IRATOD a beadandót????? Sose írtad még egyedül? Milyen iskola ez? Kisegítő?
2013. jún. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Persze, nekem minden természtes :D

jó szétszórt vagyok de nem baj :D

2013. jún. 6. 08:10
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezeken csak akkor tudsz segíteni, ha összeszeded magad.


Mi az, ami miatt nem tudsz megírni egy beadandót? O.o


Ha szakítasz a barátnőddel, vidd el egy közeli rokonod vagy barátod magaddal, vagy menj egyedül.

2013. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

mert mondjuk lusta vagyok :D

halogatom, nem tudom megcsinálni , későn kezdem el kérdezgetni h ki segítene stb.. :S

2013. jún. 6. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!