Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom 20 évvel öregebb...

A barátom 20 évvel öregebb tőlem, most tudtam meg, hogy terhes vagyok. Mit csináljak? Megtartsam?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán hány éves vagy? stb. egy kicsit több leírást. és akkor jobban átlátnánk a dolgokat.
2013. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%

egyébként ez a te döntésed. ne mástól kérdezd mi legyen a babával. ha te akarsz gyereket, megszülöd, és megtartod, felneveled becsülettel, felelősségteljesen. ha nem akkor, meg elveteted, de azt is csak egy bizonyos ideig lehet. bár nekem az a véleményem hogy az is egy pici élet amiért te vagy felelős, és ne dobd el magadtól.



11/L

2013. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
utolsó! Te aztán nagyon tudhatod 11 évesen.
2013. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Hát neked is sok eszed lehet, ha idegenek véleményét kéred ki egy egész hátralévő életedre kiható döntésről. Ne haragudj, de én erre nem is mondok semmit...
2013. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
tudom hogy még kicsi vagyok ehhez a témához, de ez rosszul esett. én csak segíteni szeretnék másokon, erre meg ilyen lekezelően írsz. köszi szépen, jó fej vagy. nem akartam rosszat, de vannak ilyen emberek is.
2013. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Kedves 11 éves, ne figyelj az ilyen beszólogatásra. Szépen fogalmazol, jól beszélsz, ne idegesítsd magad másokon.
2013. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Hát ezt neked kell látnod, hogy milyen kapcsolatban állsz vele.

Ha szerető vagy, ciki.

Ha bnő, de csak immel-ámmal. ciki..

Ha szeret, akkor tartsd meg.


109/L

u.i: Nem tök mindegy, hogy milyen kort írok? :D

2013. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, (szinte biztos!!) hogy a 11 évesbe több értelem és emberség, felelöség szorult mint a kérdezöbe.
2013. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
nagyon köszönöm hogy páran így kiállnak mellettem. ez tényleg annyira nagyon jól esett, hogy nem tudom szavakba önteni. vannak nagyon buta emberek, de vannak nagyon jólelkűek is. köszönöm. :)
2013. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Bővebben. Nem mindegy, hogy 15 éves vagy, vagy 30. Dolgozol, vagy sosem volt munkahelyed.
2013. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!