Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözni szeretnék a szüleimtő...

Költözni szeretnék a szüleimtől, de ahol olcsó árban kapnék ingatlant Budapesthez közel onnan mindenki menekül, de miért?

Figyelt kérdés
Mi lenne, ha esetleg ilyen helyre költöznék?? Egyedülálló vagyok, autóm van. Mindenféleképpen Budapesttől nem messze szeretnék költözni. Tápióságban van rengeteg ilyen ingatlan, de nagyon sokan eladják. Aki mondana előnyőket hátrányokat azt nagyon megköszönném.

2013. jún. 7. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, illetve Budapest közelében mik az ajánlott települések.
2013. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Mert az ilyen területeken nincs bolt, posta, orvos, ovi, bulihely....

Ahoz hogy a napi dolgaidat intézd kocsiba kell szállni ami drága mulatság.

2013. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerős is költözött ki erre-arra, mondván hogy jobb a gyereknek majd nem a büdös Budapesten. Aztán most jönnének sorban vissza, mert napi szinten idegőrlő az ingázás, hogy egy családban két kocsi kellene, ha anyuka-apuka nem egy időben megy, stb. Szóval jól gondold meg, mert attól hogy most egyedülálló vagy, nem biztos hogy 5 év múlva is az leszel és ha mozdulnál valamerre, akkor nem fogod tudni könnyen eladni.
2013. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, milyen a tömegközlekedés! Ha az jó, akkor hajrá, mert az ingázás nem csak autóval lehetséges ám. Édesapám 20 éve ingázik busszal, háromnegyed óra alatt Budapesten van, az út alatt is pihen: újságot olvas, vagy épp alszik egyet. Ellenben az autóutat végig idegeskedné a reggeli és délutáni csúcsforgalomban. Tőlünk fél-1 óránként van busz, reggeli csúcsidőben negyedóránként. Ha jó a település elérhetősége busz vagy vasút által, akkor ez nem lehet gond.
2013. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a sok utazás megeszi az életedet. engem hosszú távon nagyon frusztrált. 20 évig Bp. egyik legfosabb külkerületében éltem, ahonnan jó esetben 45, rosszabb forgalmi viszonyok mellett 1 óra volt az út a belvárosba. ha egy nap sok programom volt, akkor minden cuccomat cipelnem kellett, nem ugorhattam haza átöltözni, kajálni, stb.

ha kényelmes vagy, és pénzed is van, akkor autó, de abba is tankolni kell, szervízelni, költeni rá jó sokat. na meg a parkolóhellyel balettozni, és a dugóban bosszankodni.


amióta onnan elköltöztem, azóta azt mondogatom magamban, h max nyugger koromban lépek le innen nyugisabb helyre, addig semmi nem mozdít innen :)


kert nélkül is felnő a gyerek, úgyis csak élete első 10 évében tudja igazán élvezni, onnantól jönnek a különórák, a haverok, a bulizás, és a szívás, h hogy jusson haza éjszaka.

2013. jún. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!