Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem azt szeretné, ha...

A vőlegényem azt szeretné, ha elmennék vele az osztálytalálkozójára. Őszintén, szerintem nekem semmi keresnivalóm nincs ott! Hogyan tudnám meggyőzni, hogy menjen egyedül (nélkülem nem akar)?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 12:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Miért ne mennél?


Kétféle osztálytalálkozó van,az egyik félén 8ilyen volt az 5 éves osztálytalink) csak mi voltunk és a volt tanárok közül páran.

A 10 éves viszont már családos volt,mindenki hozta a párját,gyerekét.

2013. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Nélküled miért nem akar?
2013. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Itt a kérdés, hogy páros vagy egyke találkozó lesz?

Èn szoktam szervezni a találkozókat, mind általánosra mind gimnáziumra, és eddig mindenhol pártalan volt. (most vagyok 31 éves)

A következö találkozókat viszont úgy gondoltam, hogy valahogy párosra csináljuk, meg másképp, mert már a gimis utolsó találkozón is akarta mindenki a gyerekét mutogatni.

Szóval a következöt én úgy fogom csinálni, hogy szombatra teszem, és az iskola udvarán délután lesz egy családi találkozó, majd este egy étterembe, már család nélkül. ìgy a kisgyerekesek is eltudnak jönni, akinek meg nincs párja, babája az este nem érzi rosszul magát.

2013. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Szüleim együtt mentek mindkettejük osztálytalálkozójára. Lassan hivatalosan is hozzá tartozol, miért ne mehetnél? Szerintem teljesen normális, hogy a vőlegény/menyasszony, férj/feleség, barát/barátnő (csak hogy ne sértsek meg senkit ;) is jelen van az osztálytalálkozón. :)
2013. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne mehetnél!? Mi koleszosok voltunk, a férjemmel mentünk - ő vezetett, vacsoránál vörösboroztunk, a férjek kóláztak :)
2013. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem TE NEM AKARSZ menni, és nem azért nem mennél, mert nem illik.

Ő viszont nélküled nem megy el, bár valószínűleg szeretne.


Nézd, én a helyedben a VŐLEGÉNYEMÉRT, aki FELESÉGÜL VENNE, és bizonyára SZERET, MEGTENNÉM azt, hogy elmegyek vele...

2013. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Hát, a mi találkozóinkra egy srác hozta a barátnőjét, majd menyasszonyát, majd feleségét. Azóta mondjuk elváltak, úgyhogy a legutóbbira már nem jött a nő, pedig még csak a 10 évesnél tartunk. (Kicsit többször szerveztünk, mint hagyományosan szokás.)


Minket nem zavart a csaj, csaképp senki nem foglalkozott vele soha, mert nem ismertük és az osztálytalálkozón nem vele akartunk megismerkedni, hanem egymással beszélgetni. A pasi meg próbált kettészakadni, hogy velünk is legyen, meg a barátnője se üljön néma csendben egész este az asztal mellett. Én mondjuk a lány helyében pokoli rosszul éreztem volna magam, és az ő arca se volt épp vidám. Szerintem semmi értelme erőltetni, az osztálytalálkozó az osztálytalálkozó, úgyis a régi dolgokról, közös emlékekről szól leginkáb, amiben a pároknak nem volt részük.

2013. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Én is mindig mentem a férjem osztálytalálkozójára.. Mondjuk mi osztálytársak is voltunk,akkor jöttünk össze,szóval ismer a banda... :D:D (27N) Remélem idén is lesz... (Belegondoltam,augban szokott lenni a tali, akkor lesz fél éves a fiunk,a lányunk meg 3.5..)
2013. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez alkalom és emberfüggő.


Lehet, hogy a találkozó eleve párostul, gyerekestül van meghirdetve, ilyen esetben illendő lenne menned - ha viszont nem (általában az 5 éves találkozó még nem ilyen), akkor nem.


A másik pedig az, hogy ha alapvetően félénk vagy zárkózott, nehezen ismerkedő ember vagy, akkor a férjed engedhetne ezen a téren, mert ilyen jellemmel nehezen érzi magát jól az ember idegenekkel, a férjed pedig ismerősök között lesz, tehát biztosan feltalálná magát.

2013. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A 7-es fején találta a szöget.
2013. jún. 11. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!