Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy mindenkinek...

Mit csináljak hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés
Nem rég a nagynéném elcserélte a laptopját egy gamer pc-re amit nekem ajándékozott és azt mondta hogy neki csak az volt a fontos hogy nekem legyen egy jó gamer pc. És így mivel ezt a gépet használja amit én mert nincs gépe így ha elmennék és ha vinném a gépet ő neki nem lenne semmi!:( Gyakorlatilag csak azt akarom megkérdezni hogy ha én megyek el a bátyámhoz és vinni is akarom a gépet mert nyomni akarunk egy lan party-t akkor mit csináljak? Nem akarok úgy elmenni hogy elviszem a gépet és a nagynénémnek meg nem lesz semmi mert akkor lif-em lesz:( (Lelki ismeret furdalás)De ha meg itt hagyom a gépet és elmegyek a bátyámhoz akkor meg én nem tudok semmit se csinálni mert ott igaz van egy gép de az olyan hogy még az cs 1.6-ot is akadozva viszi software-en 640-es felbontáson.
2013. jún. 15. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Hallottál már arról, hogy NEM A GÉPEK KÖRÜL FOROG A VILÁG?

Menjetek fagyizni, vagy cukrászdába, vagy sörözni, vagy mittudomén...

2013. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anyács ***** válasza:
100%
LIF? ez nagyon jó:):):):)EGyezkedjetek meg előtte, vagy szólj neki, h programod lenne a géppel.
2013. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kockák vagyunk, ez van! :) Mellesleg, csak szeretnénk egyet lanozni, az nem azt jelenti hogy nem mennék el valahova.
2013. jún. 15. 13:53
 4/10 A kérdező kommentje:
2. De az a baj hogy 110km-re lakik és nem pár utcára. És 2 hónapot lennék ott.
2013. jún. 15. 13:55
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha annyira kocka lennél akkor nem vennék neked a gépet hanem te keresnéd meg az árát de egyébként az első hozzászólónak van igaza miért nem találtok ki inkább valami programot vagy mentek sörözni egyet!Itt a nyár csak a birkák ülnek otthon egész nap!
2013. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem csak a gép előtt poshadnánk. A nagy részét levegőn töltenénk. :) És amúgy én meg odaadtam neki az én laptopomat ami jelenleg rossz mert vinyót kell benne cserélni de ha az meglenne tökéletesen működne és a én régi laptopom 4x jobb mint az övé volt. Ezért is cserélte el hogy ha elcseréli egy jó gépre akkor én adjam neki azt a laptopot és amikor megvolt a csere és kapcsolta be a laptopot. Hopp, vinyó csere kell.
2013. jún. 15. 14:02
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Tehát azt akarod, hogy azt mondjuk, hogy csináld azt, amire vágysz???


Egyébként kajakra odabasz, hogy leírod, hogy lif, aztán meg zárójelben kiírod, tehát alapból is kiírhattad volna... ne vidd el a gépet.

2013. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Szervezd meg "Az első nyár, amit nem kockulással töltöttem" fedőnevű hadműveletet. ;)


Olvass, sportolj, menj el kirándulni, tanulj meg hangszeren játszani, tanulj meg siklósárkánnyal repülni, csajozz, írjál könyvet, dolgozz, mittudomén. Kockulni ráérsz majd akkor, mikor 80 éves trotyli leszel.

2013. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Olyan nincs hogy ne kockuljak de olyan sincs hogy ne sportoljak mivel bmxezek:D
2013. jún. 15. 22:28
 10/10 anonim ***** válasza:
bmx nem sport csak szórakozás biciklivel!Azok a sportok amiben mozogsz vizilabda,foci,tenisz stb!
2013. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!