Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes még ezért?

Szerintetek érdemes még ezért?

Figyelt kérdés

a barátommal 9 hónapja vagyunk együtt. Kezdetektől sok a vita, de betudtam annak h mindketten kritikus személyiségűek vagyunk, ettől még szeretjük egymást. De az utóbbi időben folyton azon jár az eszem h vajon el tudom e képzelni férjemként és az összes önbizalomhiányos dolgomat is kivetítem rá, tőle várom a megerősítést, vele veszekszem a gondjaim miatt. Ma is találkoztunk vele meg pár baráttal, de valahogy nem éreztem jól magam, azt éreztem h nem is szeret, h rideg velem. búcsúzásnál mikor már csak ketten voltunk mondtam h nem érzem jól magam, erre h igen mert minden rendben van de én mindig kitalálok vmit és beleélem magam h mi a baj. Lehet h részben igaz de én attól még tényleg rosszul érezetm magam, de jött a busza és közölte h haza kell mennie mert jön hozzá vki időre és oda kell érnie. Bazi rosszul esett h nem bír még 10 percet várni a következő buszra, meg akart csókolni de elfordultam, megfogta a karom de elhúztam magam, utánam sem szólt csak felszállt a buszra. Olyan mélységesen megalázva érzem magam mint akit tökre nm szeretnek és csak erőlteti ezt a kapcsolatot. Szerintetek van értelme, szerethet?

23 évesek vagyunk ez az egészben na legcikibb..


2013. jún. 16. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
ennek a kapcsolatnak vége....
2013. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

melyik része miatt? :S


most hazaért, és írt nekem chaten h mi van velem, miért vagyok boldogtalan?

2013. jún. 16. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne parázz annyit. Azért a barátod, h megbízz benne és előtte ne szégyelld magad. Beszéljétek meg a dolgot,és próbálj meg kevesebbet izgulni a dolgokon. Ne beszélj be magadnak mindenfélét. :)
2013. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le és beszéljétek meg a problémáitokat,kapcsolatotokat...és minden kiderül!
2013. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az önbizalomhiány nagy úr,ez az egyik probléma.A másik probléma pedig az,hogy túlzottan rágörcsölsz a dolgokra.Vedd már lazábban!

Miken vitatkoztok?Ha jelentékteleneken,akkor eltudod felejteni a vitákat.Ha nem jelentéktelenen,akkor vége,nincs értelme kínlódni.

2013. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az itt leírtakból nekem is az jön le hogy csak gyártod a problémákat. Ne agyalj azon hogy mi lesz később, az idővel kialakul majd. Tudni fogod hogy letudod-e majd élni az életedet vele. Ha nem, akkor az kiderül idővel de ha így folytatod akkor szó szerint mérgezed a kapcsolatotokat. Lehet hogy jót tenne egy közös kirándulás, strandolás, piknikezés nektek.
2013. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igazatok van. Nem akarok eldobni őt a saját hülyeségem miatt. Főleg h valószínűleg más se lenne jobb, mással is ennyit problémáznék. De igaz az is h önbizalomhiány a baj de nem tudom mit tegyek ellene
2013. jún. 16. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátod, hogy segítsen neked leküzdeni ezt a gondot, hogy legalább akkor legyen önbizalmad,ha vele vagy. Nem szabad előtte szégyellned magad, mert ha szeret,akkor olyannak szeret,amilyen vagy. :)
2013. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!