Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma olvastam egy kérdést ahol...

Ma olvastam egy kérdést ahol a kérdezőt mindenki lenézi és idiótának állítja be. Miért ilyen utálatosak ezek az emberek?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet egy olyan embernek szülnie akinek a párja öregebb mint ő és van két gyereke és aki az anyukájával él. Ha mindenki arra várna, hogy lakása, kocsija, sok pénze legyen és csak azután vállalna gyereket kihalna az emberiség.
2013. jún. 22. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Azért mert az olyan emberről aki lenézi a másikat ordít a butaság.
2013. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam én. Miért, szerinted normális, hogy munkanélküli férj mellett, 0 jövedelemből az anyós nyakára vállalnak gyereket?


Miből tartják el? Lottóznak majd?

2013. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak lakásuk és kocsijuk nincs, hanem munkájuk sem. Szerinted nulla bevétellel hogy lehet gyereket nevelni? Vagy szerinted 3 embernek elég a GYES és a családi pótlék? Ettől függetlenül senki nem nézte le a lányt, csak leírták neki, hogy felelőtlenség ilyen helyzetben gyereket vállalni. Ez nem egyenlő a lenézéssel.
2013. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
egy gyerek nem csak nagy felelősséggel jár de igen csak megtudja tépázni a pénztárcádat is. Mi is itt lakunk anyumnál, de egyikünk se keres olyan jól h még egy gyereket is eltudjunk tartani. ha megyünk vásárolni mindig van nálunk telefon és számoljuk h mennyinél járunk, mivel minden forintnak meg van a helye.
2013. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Melyik ez a kérdés?
2013. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó! Kerestem a megválaszoltjaim között, de nem találom.
2013. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát szegény csajt sajnálom, kiír ide egy kérdést és mindenki lehúrrogja. Ő tudja mit csinál.
2013. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja mert az normális, hogy egyik se dolgozik, anyjánál laknak és odaszül egy ordító gyereket az idegösszeomlással küzdő pasinak?
2013. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
A csaj válaszaiból nem derül ki, hogy nem dolgozik. Akkor miből gondoljátok? Azt írta, hogy a nagymama nem engedné őket haza ha elmennének. Akkor az öreglány is stikkes.
2013. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!