Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Hosszú történe...

Mi tévő legyek? Hosszú történet lesz!

Figyelt kérdés

Kezdem az elején..

Kb 6 évvel ezelőtt volt egy kapcsolatom,nem volt túl hosszú,de szenvedélyes..az az igazi nagy szerelem..

Én rontottam el.Aztán rá 1-2 évre megint összejöttünk,imádtuk egymást,szerettük,de én "csak" a szerető voltam...

Nem bírtam elviselni,h egy másik nővel van ezért ott hagytam..

Habár ő ott hagyta volna a barátnőjét,de féltem,h megint elrontom..és hát anno mikor elrontottam elég súlyos dolgok történtek így a családjának sem szívesen találkoztam volna...na meg úgy éreztem,h hiába imád,de mindig benne maradna az a régi dolog..

Szóval szétmentünk..

Ő megismerkedett egy nála jóval fiatalabb kis csitrivel..Ők azóta is együtt vannak..

Aztán szép lassan én is megismerkedtem a mostani párommal..

Most ott tartunk,h jövő márciusban költözünk ki Írországba.

A párom tervezi,h megkéri a kezem,tervezi a babát!

Szeretem nagyon!

De mindig bennem van a volt párom..Mindenről eszembe jut ilyen hosszú idő után is...

Szóval szeretem a mostani párom,de nem tudom,h hozzá menjek-e..

A tüske ott lesz akárkivel lennék is..A régi párommal 100% h soha többet nem leszünk együtt..

Nem fogom ezzel becsapni magam és első sorban a párom?

Vagy inkább soha ne menjek senkihez hozzá,mert Őt mindi a szívemben fogom őrizni??

Segítsetek légyszíves!

Nagyon tanácstalan vagyok!!

És tényleg csak Komoly válaszokat várok!

Köszönöm!

22/L


2009. okt. 15. 00:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Elrontottam

25/L

2009. okt. 15. 00:56
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
ilyen az elso szerelem, mindig ott van az emberben.
2009. okt. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
mindenféle képen várjál még a házassággal.
2009. okt. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Igen, őt mindig a szívedben fogod őrizni, de ez idővel majd halványulni fog...

A jelenlegi pároddal ettől még remekül fogtok együtt élni, nagyon boldogok lesztek majd!


Hidd el, hamarosan a napi gondjaid, bajaid mellett nem lesz időd olyanon tépelődni, aminek semmi értelme.

2009. okt. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

én majdnem hasonló helyzetben vagyok. csak nekem nincs új párom. pont azért, mert már próbálkoztam, és egyszerűen nem bírtam. ha túl akarod magad rajta tenni, akkor túl fogod. mondom én, aki képtelen vagyok rá...:D de úgy látom mindenki másnak sikerül. csak akarni kell elengedni azt a dolgot. ha enélkül ugrasz bele egy házasságba, akkor annak annyi.

én próbálom amúgy lépcsőzetesen elfelejteni a régit. pl megfigyeltem, hogy ha valakivel jól érzem magam, akkor mindig halványul egy fokot az az érzés. asszem eltűni sosem fog, mindig ott lesz a háttérben. de akarok találni valakit, akire szükségem van, és akibe ugyanolyan jó belekapaszkodni, és megölelni. én addig nem megyek bele semmibe, amíg nem lesz meg az illető.

2009. okt. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ezek szerint nem csak bennem maradt bennem az első igazi nagy szerelem!

Megnyugodtam!

Az esküvőt 2012-re tervezzük szóval addig még sok víz lefolyik a Dunán.:)

Remélem tényleg boldog leszek,írben úgy is rájövök mindenre hisz csak magunk leszünk,egymásra leszünk utalva!

Nem tudok hazaszaladni anyához,ha baj van:)

Nekünk kell megoldani!

Amúgy már 1 éve együtt élünk!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

Mindenkinek 1 +!

2009. okt. 15. 02:36
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Igen ugy, van ahogy elöttem is irtàk, az elsö nagy szerelem mindig a szivedben marad! Az elsöt én is elkurtam, de most màr tudom hogy 2 ember kellett hozzà, még a tüske meg van és soha nem felejtem, de talàltam egy kedves szeretö férjet s tökéletesen boldoggà tesz! Szoval ne aggodj, attol még szerelmes lehetsz hogy az elsönek vége szakad! Nehogy apàcànak vonulj! :D

2009. okt. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Butasság lenne nem férjhez menni, csak várj egy kicsit. Gondolom mit érzel, neken biztos lenne mellé még lelkiismeretfurdalásom is, hogy bizonytalan vagyok. Biztos, hogy boldog leszel a mostani pároddal és a régi csak egy szép emlék marad a múltadból. A kapcsolatotokat majd egyre szorosabbra fűzi az együtt átélt élmények.
2009. okt. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj, hogy én nem leszek olyan optimista, mint az előttem szólók, de addig ne menj férjhez, amíg a legapróbb kétségeid vannak, hogy a párod az IGAZI, ugyanis IGAZI csak 1 van. Én olyan családban nőttem fel, hogy bár a szüleim szerették egymást (kezdetben, fiatalon), de nem az igaziak egymásnak, és mikor erre rájöttek, már késő volt, és sajnos az én gyerekkorom ezáltal nem volt boldog, és mivel őket köti az, hogy "mit szólnak mások", nem váltak el, viszont az emiatti keserűséget rajtam verték le, apám megcsalta anyut, nem egyszer, anyu meg 25 év után újból megtalálta azt az Igazit, akit fiatalkorában hülyeségek miatt veszített el, és úgy érzi, elszúrta az életét.

Ha úgy érzed, hogy nem a mostani párod az Igazi nagy Ő, hanem más, akkor semmi esetre se menj hozzá.

2009. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos nem mindenkinek adatik meg, hogy az IGAZIhoz mehessen hozzá. De azért nem kell pártában maradni, lehet találni olyan partnert, akivel szeretetben, szerelemben le lehet élni egy életet. A szívedben mindig felkavaró emlék marad a nagy szerelem, de ettől nem kell, hogy lemondj a boldogságról mással.

Velem ez történt, a nagy szerelmem nős volt, és nem volt jövőnk. Egyszer összetalálkoztunk véletlenül a moziban. Remegett a térdem... de ettől még szeretem a férjem, ő is engem, két szép gyerekünk van. Szóval boldogságra fel! :)

2009. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!