Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha valamelyik...

Mit tennétek ha valamelyik családtagotok roma párt választana magának?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmit.Semmi közöm hozzá.
2013. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Megtörtént...



Semmit, viszont a testvére megszakította veke a kapcsolatot (már 30 éve) annyira fajgyűlölő, pedig 3 házra laknak a köszönésig jutnak..

2013. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Szóhoz jutna a tavaris kalacsnyikov.
2013. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Adnék az illetőnek egy esélyt. Ha kiderülne, hogy az illető tipikus cigány, cigány kultúrával és világnézettel, akkor megszakítanám a kapcsolatot a rokonnal és nem tartanám többé a családom tagjának. Ha viszont az illető, dolgos, becsületes ember, akkor minden OK.
2013. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
59%
A szart is kiverném belőle aztán hozzá vágnék egy 20ezrest és mondanám hogy többet rá ne merjél nézni a családtagjaimra...
2013. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Mi hatan vagyunk testvérek. Az egyik tesóm egy roma lányt vett el. Számunkra elfogadhatatlan az az életmód, a mocsok, a neveletlenség, ami a családjában uralkodik.

Minden tesóm jól él a saját családjában, de egyszerűen nem tudunk elmenni hozzájuk még látogatóban sem mert olyan lett a lakásuk, mint a putri. Nem vagyok rasszista, de egyszerűen nem tudok abban a miliőben létezni. Már a kisebb gyerekek is szidják a magyarokat olyan minősíthetetlenül, hogy hallgatni is rossz. Pedig az apjuk magyar. Nagyon sajnálom a bátyámat, de nem vagyok képes kapcsolatot tartani a gyerekeivel. Lehet ezért engem megkövezni, de én szeretek esténként megmosdani, a gyerekeket bár nekem nincs, de a többi tesómnak van iskolába küldeni, tanulni velük, és rendes életre nevelni őket. És a bátyáméknál mi van? pucér kis lurkók rohangásznak a koszos udvaron és Már ő is a segélyekért ácsingózik. Anyuék meg nem győzik tömni őt pénzzel, amit elisznak a feleségével, aki olyan ordenáré módján beszél, hogy majd elokádom magam. Sajnos nálunk ez történt.

2013. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha a cigány becsületes, nem lop, rendesen dolgozik, akkor is cigány marad.

Én nem tudnám el fogadni, hogy a családban valaki cigánnyal lenne. (Igaz ez a veszély nem fenyeget.)

2013. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem örülnék neki. Viszont ha tisztességes, ápolt, rokonszenves és úgy ahogy illedelmes lenne, ne adj isten még normálisan dolgozna is, akkor szerintem meg békélnék vele.


De sajna ilyennel még csak találkozni sem találkoztam..

2013. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ melyik rokonom. Ha nem közeli, akkor nem érdekelne, mert amúgy se tartjuk a kapcsolatot, de ha közeli, akkor tuti nem keresném a társaságát. Utálom a cigányokat, meg is van rá minden okom.
2013. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyfiam apja cigány sajnos látni rajta csúfolják az iskolában . Mi egyébként olyan fellengzős család vagyunk mármint nem én hanem a rokonok akik lenéznek egy bolti eladót és kőművest meg ilyeneket. Akkor gondolhatjátok. Anyám hogy ki van akadva meg a többiek. Nem is vesznek a fiamnak sose ajándékot és hanyagolnak engem nem hivnak csaladi rendezvenyekre.
2013. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!