Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám eltávolítani...

Hogy tudnám eltávolítani anyám barátját?

Figyelt kérdés
egyszerűen gyűlölöm őt!!!!! de anyumat meg nagyon nagyon szeretem ès nem tudom mit tegyek... :( egyszerűen kicsit hányingerem is van ha bárhol látom és irritál ha itt van nálunk és most is ez van... mintha nem kapnék levegőt !! de nem tudom hogymilyen módon tudnám elérni hogy ne legyen köze egyik családtagomhoz sem... lécci segítsetek :/

2013. júl. 9. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha anyukád szereti, akkor miért akarod eltávolítani tőle? Csak rossz lesz neki. Próbáld meg megkedvelni a pasast. Nem lehet, hogy csak az első benyomás jött le hülyén, és azóta nem tudsz másképp tekinteni rá? Nem fog elmenni attól, mert te elkezded kizárni az életetekből, csak szenvedni fogsz tovább, ha nem próbálod meg megkedvelni őt.
2013. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2 éve együtt vannak de voltak hullámvölgyek és már próbáltam összebarátjozni vele de egyszerüen undorodom tőle. ráadásul nemrég ütötték el a kutyáját mert nem vigyázott rá és most már a nyuszimat is féltemm tőle!!
2013. júl. 10. 00:03
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Te mit szólnál,ha szeretsz valakit de anyukád azon fáradozna hogy eltávolítsa mellőled csak azért, mert neki nem szimpatikus?
2013. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert elég gyerekes a viselkedésed.
2013. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

"Te mit szólnál,ha szeretsz valakit de anyukád azon fáradozna hogy eltávolítsa mellőled csak azért, mert neki nem szimpatikus?"


Ha egy olyan alak lenne aki kihasznál/szemét/jobbat érdemlek de a rózsaszín mámortól nem látok akkor hálás lennék később amikor belátom én is, hogy rossz volt.

2013. júl. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Egész konkrétan, mit utálsz benne? Tett valami rosszat? Nem úgy viselkedik?


Vagy csak féltékeny vagy?


Csak magamból indulok ki.

Amikor kamasz voltam anyunak volt egy pasija. Utáltam. Arra gondoltam, mit keres ez itt eddig is megvoltunk nélküle! Úgy éreztem, hogy anyunak nincs annyi ideje rám, mint régen ráadásul mintha ingerültebb is lett volna. Sokkal többet veszekedett velem minden apróságon onnantól kezdve, hogy összejöttek.


Amikor a pasi lelépett -elege lett az utálatomból- én voltam a legboldogabb, persze anyám állatira oda volt. Ezt azért nem akartam.


Most így felnőtt fejjel belátom állatira gyerekes voltam mondhatni hülye kis kölyök.


Persze később megtudtam, hogy a pasi nős csak a szokásos marhasággal traktálta anyám fejét, hogy rossz házasságban él blabla...na persze.


Onnantól nem sajnáltam, hogy kiutáltam.


Anyukád pasijának, mi a "bűne"? Mi az, ami annyira megoldhatatlan?


Mert ha csak az, hogy eggyel többen vagytok vele akkor inkább hagyd, hogy boldog legyen anyukád.

Őt senki sem veheti el tőled mert más az anyai szeretet meg más, amit egy pasi iránt érez az ember.

2013. júl. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5: Igen, de a kérdező konkrétan nem árult el semmit a másikról, csak hogy gyűlöli. Olvastam ár itt jó sok panaszt az új élettársra, de ott konkrétan megmondták: pl. nem dohányzik a család, az meg odaköltözött és telefüstöl mindent. Ezeket megértem, nagyon sok jogos.... de ebben a kérdésben csak hiszti van, hogy utálja meg irritálja.. Az még édeskevés indok ahhoz, hogy elzavarja az anyja mellől.
2013. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb,ha beszélsz anyuddal azért,hogy ő mit mond erre az egészre.De szépen,nyugodtan kell elbeszélgetni vele.Viszont be kell látnod,hogyha anyud meg szereti ezt a férfit,akkor ebbe neked sok beleszólásod nincs.Szerintem rendezd a viszonyodat ezzel a férfival,még ha nem is szereted,de add meg neki a tiszteletet,végtére nem erőszakolt meg,nem zaklat..stb.(REMÉLEM!!)Ha igen,akkor jelentsd fel és mondd el anyudnak a dolgot!
2013. júl. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kérdező nagyon gyerekes és féltékeny.


8: nem kéne ötleteket adni, hogy hogyan kezdje ki.

Nem erről ír a kérdező, csak szimplán nem bírja elviselni, hogy az anyukája mással is foglalkozik.


Ha szereted anyukádat, akkor el kell fogadnod, hogy neki is szüksége van társra. AZ nem ugyanolyan, mint te, a lánya.És nem is fog kevésbé szeretni emiatt.

Felesleges elüldöznöd, mert ha mást találna, az sem tetszene.

Ráadásul semmi rosszat sem írtál róla, csak azt, hogy utálod.

2013. júl. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mégis miből gondolják egyesek, hogy a kérdező lány? :D
2013. júl. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!