Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hogyan tovább? össze...

Most hogyan tovább? össze vagyok zavarodva, hagyjak időt magamnak?

Figyelt kérdés

barátomat 8hónapja ismerem, 6hónapja járunk.

Ez életem első szerelme, és eddig semmi baj nem volt, szerelem volt első látásra, tök odáig voltam érte még a múlt héten is.

De a hétvégét náluk töltöttem, és volt egy több napos családi problémájuk, aminek én fültanúja voltam (nem beszélnék róla) és ez nekem sok volt. Barátom reakciója is eléggé meglepett, olyan kiábrándítóan viselkedett, meg elég dühös volt az otthoniak miatt, így velem is undokabb volt.


Most már 3.napja, hogy itthon vagyok és úgy érzem jó nélküle, pedig amikor szombaton elmentem hozzá, vártam, hiányzott, stb, akkor még semmi baj nem volt.


De most azon kattogok, hogy mit csináljak "velünk" eléggé bevagyok parázva, úgy érzem nekem sok volt ez a hétvége, és jó egyedül lenni,ő meg nem érti mi van velem.

Egyszerűen most nem hiányzik, most jó egyedül, jó itthon a saját családommal, és nem tudom mit akarok vele kapcsolatban. Eddig az elmúlt 8hónapban még sosem éreztem ilyesmit, ezért ez megijeszt. Ha valaki rákérdez zavar, ha valaki felhozza szintén zavar, pedig komolyan hétvége elején még semmi bajom nem volt. Egyszerűen nem tudom megindokolni mit érzek és mi a bajom.


jövőhét hétvégén megyünk esküvőre, ahova mindketten hivatalosak vagyunk, meg utána héten is, (az egyik az ÉN rokonom, a másik az ÖVÉ, az ÖVÉ messzi lakik, az nap 1 éjszakás lenne hanem több!!) nem tudom mit csináljak.

nem tudom hogy legyen? vagy addig lenyugszok és tisztán látom a szitut? mit tegyek most?


2013. júl. 13. 15:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

apám sem érti mibajom, ő már betegesen csípi barátomat, ez is eléggé fura, hogy ha én itthon akarok lenni, akkor is fontoskodik, hogy menjek hozzájuk... erre is tök begurultam. anyum ért csak meg, ő azt mondta maradjak itthon, majd megnyugszom és tisztábban látom majd a dolgokat, de nem tudok lenyugodni, mert idegesít, hogy össze vagyok zavarodva...


Nem tudom hogy legyenek az esküvők, mindkettőn számítanak ránk!


amugy a dologhoz hozzátartozik, hogy kezdettől fogva sülve-főve együtt vagyunk, mostanság az elmúlt 2,5hónapban, már csak heti 1-2napot ha külön voltunk.


Nagyon ideges vagyok, nem tudom mit tegyek? TIPPEK?

2013. júl. 13. 15:58
 2/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Mennyire "komoly" a kapcsolatotok?
2013. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ahogy valaki a saját családjával viselkedik, az sokat elárul. Persze nem lehet tudni, hogy érte e igazságtalanság a barátodat és azért viselkedik így, vagy tényleg ez e az igazi énje. Ezt az utat már én is végigjártam az exemmel. Szerettem, de ahogy felszínre került néhány kiábrándító dolog, ami szöges ellentétben áll az értékrendemmel és ahogy ez lassan halmozódott, már én sem akartam vele lenni. Ne kapkodd el a dolgot, járj utána, hogy mi történt, mert nem tudhatod, hogy jogos volt e a párod dühe, vagy sem... bár ha a viselkedéséből kiábrándultál, az szerintem nem jó jel.
2013. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

én 20vagyok, ő22.

léggé komoly, bízunk egymásban, jó a szexuális életünk, megtudjuk beszélni a dolgokat. de ezt a dolgot most nem, mert én nem tudom elmagyarázni, ő pedig nem érti meg.

azt mondja most 1-2hete szörnyű a természetem, egyszer kiabálok, másszor bújok, egyszer sütit sütök neki, másszor eltolom magamtól.

amugy nemsokára megjön... lehet az is befolyásol??

2013. júl. 13. 16:02
 5/16 A kérdező kommentje:

az otthoni dolgot jól rendezte, csak attól volt dühös hogy éjjel-nappal ez volt a téma.

egyszerűen csak azt érzem, hogy nekem ez a hétvége SOK(k) volt

2013. júl. 13. 16:04
 6/16 A kérdező kommentje:
és úgy érzem most a családjától is besokalltam. eddig imádtam oda járni, imádtam a szüleit, a tesóját, de nekem az anyja nagyon idegesítő volt a hétvégén, egyszerűen nem vágyom hozzájuk, az egyetlen normális ember ott még az apja... úgy cakkum-pakk elég mos tmindenkiből
2013. júl. 13. 16:05
 7/16 A kérdező kommentje:

most vettem észre, hogy szerelmes blogokat olvasok..és a leírtakat egyből HOZZÁ hasonlítom, ez kicsit eltereli a figyelmemet az idegességről, és amikor lenyugszom ugyanolyan nyugis vagyok, mint hetekkel ezelőtt, és hiányzik, és elmosolyodom.


KI ÉRTI EZT?? :/

2013. júl. 13. 16:13
 8/16 A kérdező kommentje:
hiába hezitálok az esküvőn, ha eszembe jut egyből arra gondolok, hogy hogyan fogunk mutatni kiöltözve egymás mellett, plusz ma vettem 1 szoknyát, ebbe fogok utazni az ő rokonos esküvőjükre, eszembe jutott, hogy vajon mit szol majd hozzá stb. ezt márt tényleg nem értem.
2013. júl. 13. 16:14
 9/16 anonim ***** válasza:
Talán egy ideje gyűltek benned a ki nem mondott sérelmek,a feszültség,és most ennek kapcsán mindez felszínre tört a szíved mélyéről,nem lehetséges?Lehet,hogy korábban sem tetszettek bizonyos dolgok,csak ezeket megbeszélés helyett elnyomtad magadban.Én erre tippelek.
2013. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A hormonok bizony összezavarják az embert... nem akarom a frászt hozni rád, de esetleg nem vagy terhes? Bocs, de ahogy elolvastam, ez jutott eszembe először....

Egyébként pedig most jutott a kapcsolatotok abba a fázisba, amikor is előjönnek a "rossz" dolgok is, nem minden rózsaszín és hepi. Ezek a kellemetlen szituációk is minden egészséges kapcsolat velejárói. Muszáj tudni őket kezelni, és ha ti ketten minden problémát meg tudtok beszélni és oldani, akkor nem kérdés a közös jövőtök! ;-)

2013. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!