Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbség, ahol a...

Nagy korkülönbség, ahol a férfi javára van az év, benneteket nem zavar?

Figyelt kérdés

Járok egy férfivel,ő 11 évvel idősebb nálam, én huszonéves vagyok, ő 30+.

Bennetek nem szokott az felmerülni, hogy mi lesz majd, ah ő otthon akar ülni, ti meg szórakoznátok még? Jó, mondjuk tudom, hogy ez személyiségfüggő. Vagy az, hogy mi lesz, ha majd el kezd öregedni, kopaszodni, őszülni, ilyesmi, de ti még ugye nem?

Undorító ezeket kimondani, tudom, de tényleg szeretem őt, csak felmerülnek bennem ilyen kérdések.



2013. aug. 1. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem természetes, hogy felmerülnek ezek a kérdések, de ha ez nem árnyékolja be az egészet, akkor nem nagy gond. Párom és köztem is ennyi van majdnem (3 hét híján 11 év), és 8. éve vagyunk együtt. Nekem ez sosem volt probléma. Neki eleinte igen (16 voltam, amikor megismerkedtünk, de 19 amikor összejöttünk végül), de aztán már régóta őt sem zavarja.
2013. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Az én férjem 37 éves.Én 25 vagyok.2 gyerekünk van.De komolyan csak kimondva tűnik soknak ez a 12 év..ha ránk néz valaki meg nem mondaná, hogy ennyi év van köztünk.Párom szinte egy 10-est letagadhatna.

Én nem aggódok ilyeneken mint te.

A szórakozásról meg annyit, ha akarnék menni mehetnék..nem vagyok a lakásba teremtve..nem kell itt ülnöm mellette..de van 2 gyerek..nekem most ők a szórakozásom..és jobb mint bármilyen buli!! :-)

2013. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

:)

Egyébként teljesen elvagyunk, meg nekem is sokan mondják a mai napig, hogy érettebb vagyok a koromnál, szóval ilyen szempontból "előnyös", hogy ő is már ilyen érett. Meg bolond is különben, nem konzervatív:) Csak ugye ez azért felmerül bennem...ezek a kérdések...de akkor ez természetes :) Köszi hogy írtatok :)

2013. aug. 1. 23:08
 4/15 schocko ***** válasza:
43%
Eleinte még a te javadat szolgálja a fiatalság, de később majd megfordul, s negyvenesen már "idős" leszel, míg ő esetleg sármos ötvenes...közöttünk 12 év van, igaz, ő egy huszast letagadhatna...(én vagyok az idősebb)...
2013. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%

hagyad már magad csajééé!!!!

én akármikor elviszlek bulizn, ha akarod ha nem!!

hagyad azt a vén trottyost!!

25Férfi(100%)

2013. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Utoljára írom le, 42 év van köztünk a férjem javára. Közös fiunk 19 éves.


Mi is volt a kérdés???

2013. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Váó, 42 év? :D

Az szép amúgy :)

3. téged nem értettelek olyan tisztán...de már biztos csak az este miatt :D

2013. aug. 1. 23:18
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

ötöske, nem 11 éves vagy véletlenül?

Nem sok a korkülönbség. Az az igazság, amit fentebb írt valaki: 40 évesen már nem leszel fiatal, ő viszont élete aranykorában lesz még. Sajnoshálisten, nem vagyunk egyformák.

2013. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Ízlések és pofonok.

Magamból kiindulva, ha 30 felé járnék, rosszul esne nézni a korombeli pasikat, vagy a fiatalabbakat, úgy érezném, kihagytam valamit.

Akkor, ha a párom olyan, vagy lelkiismeret furdalásom lenne, és el akarnám nyomni az érzést. Vagy szakítanék, ha már nem vagyok olyan biztos magamban.

Ez a szubjektív véleményem.

Sok sikert amúgy, te tudod mit szeretnél, és hogy álltok.

Ha minden oké, nem kell aggódni. :)

2013. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Közöttünk 14,5 év van! Így tökéletes, ahogy van! 7. Éve vagyunk házasok es két gyermekünk van! Nekem csak a javamra szolgál ez a kapcsolat! Szerintem, így van rendjén, hogy a férfi legyen idősebb! Húsz voltam mikor meghazasodtunk, ő jobban figyel magára, mint en nő létemre! Es ahogy telnek az évek ő egyre sarmosabb, am egy kicsit kopaszabb is, de nekem tetszik! Szerettem, amikor volt a feje tetején haj es most is nagyon szeretem, hogy egy kis foltban már nincs, így is igazán vonzó! Nem kacsintgatok fiatalabb, velem egykorú férfiak után, egyáltalán nem érdekelnek, hiszen a férjemben találtam meg mindent kívül-belül! Egyébként meg en sem leszek már fiatalabb es nekem is kezdenek nem sokára elojonni a rancok, nem is beszélve a szülés utáni változásokról!


Amikor elkezdtük ezt a kapcsolatot tisztában voltam vele, hogy mivel ez komoly előbb-utóbb eljön az idő mikor ő már öreg lesz en meg még érett nő! Így vállaltam ezt az egészet! Tudom es tudtam, hogy ez lesz! Ennek eredményeképpen nem is ragodtam ezen soha többet, mert nekem így teljesen megfelel!

2013. aug. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!