Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg k*r*a lennék? Mert...

Tényleg k*r*a lennék? Mert anyám azt mondta rám

Figyelt kérdés

Mindenbe belepofázik...olyan szinten elegem van belőle hogy az valami hihetetlen...

18 leszek 7 hónap múlva de mindenbe beledirigál.

Összejöttem a barátommal és sokat vagyunk együtt..Balatonon,strandon,náluk..szóval sokat találkozunk.

Erre lelettem krvázva hogy minden este megyek mint a krvák...

Ami igaz is,de nem k*rvválkodni ez csak anya anyjának a hülye szövege,mert neki minden nő k*rvva.Anyunak nincsenek barátnői,ezért az anyjáról (mamámról) tud egyedül példát venni,az meg nagyon régimódi..80 éves.Anyunak sosem volt normális kapcsolata,az anyja nem engedte sehová kimozdulni 18 éves kora előtt nem lehetett barátja,nem voltak barátnői sem...Annyiból örülök hogy nem egykönnyen formálható a személyiségem különben én is olyan különc lennék mint ő.A férfiakhoz nem ért.

Anyu azért is lek*rvvázott mert 17 évesen elvesztettem a szüzességem.Azt mondta nem normális dolog 18 éves kor előtt elvesziteni...Szerintem ez mindent elmond erről a nőről.Nem is tartom az anyámnak mert az nem anya aki a saját gyerekét lek*rvvázza,elmondja mindenféle ribnncnak napi szinten.Anyu is 60 éves szóval elég régimódi..Az biztos hogy ahogy betöltöm a 18-at én elmegyek innen albérletbe.De addig mit csináljak??


2013. aug. 7. 11:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Addig is dolgozz diákmelót, és spórolj, hogy legyen pénzed az új élet kezdéséhez.
2013. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
Költözz össze a barátoddal :)
2013. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
dolgozok,de elvette a fizum is...
2013. aug. 7. 11:10
 4/22 anonim ***** válasza:
13%
Jah! Meg aztán pénzt is hoz a házhoz!
2013. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
Addig bírd ki valahogy, amúgy tényleg elég vaskalapos lehet ha az a baja, hogy 17 évesen elveszted a szüzességed. De ne felejtsd el ő az anyád, aki világra szült, később biztos javulni fog a kapcsolatotok, de így nem szabad róla beszélni akkor se bármilyen gonosz is.
2013. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%
Keresd az albérletet!
2013. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Mi az hogy elvette a fizetésed? Ha annyira stabil személyiség vagy, akkor állj ki magadért...:) Amíg az ő házában vagy, addig sajnos ő dirigál. Rakd el bankszámlára a pénzed, gyűjts, aztán majd költözz el, mert pénz nélkül nem fog menni.
2013. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd az albérleteket, hogy legyen halovány fogalmad arról, hogy mennyibe is kerül az. És leginkább tanulj sokat.
2013. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
56%
Nevetséges ez a hiszti. Majd ha felnősz (ami úgy tűnik nem mostanában lesz)akkor rájössz hogy milyen jó is volt gondtalanul otthon lakni, és hogy ez milyen apró nézeteltérés. Ez legyen a legnagyobb bajod az anyáddal komolyan... és emiatt ilyet írni hogy nem tartod annak? Sok szerencsét a 18 évesen albérlethez, 2 hónap után mennél vissza majd a szülőkhöz.
2013. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

Engem 20 évesen k..váztak le a szüleim, akkor kezdődött az első kapcsolatom és sokszor együtt aludtam a párommal.

De még három év múlva is megkaptam, hogy "szégyelld magad"!....

Amíg nem volt senkim, az volt a baj, amikor végre lett, akkor meg az.

Nem is mentem férjhez, pedig már 40 elmúltam.

2013. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!