Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tud valaha változni a párom?

Meg tud valaha változni a párom?

Figyelt kérdés
A párom fiatalabb korában elég sok balhét csinált börtönben is ült. Most megint rossz barátai vannak akik folyton ide járnak, félek, hogy a párom belekeveredik valamibe. Mit tegyek?
2013. aug. 11. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd el.


Mikor értitek már meg, hogy felnőtt ember nem változik, maximum önszántából (és akkor sem erőteljesen, vagy esetleg akkor ha valami nagy durva trauma éri), de külső hatásra biztosan nem.


Ha eddig is rosszéletű, semmirekellő, bűnöző volt, az is marad. Ő választotta ezt az életmódot. Ha eddig nem változtatott a kedvedért, nem is fog, kár a gőzért!

2013. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak nem régóta vagyunk együtt.
2013. aug. 11. 13:13
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Menekülj.
2013. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ti el sem olvassátok a kérdést vagy nem értelmezitek normálisan.
2013. aug. 11. 13:15
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
a felnőtt emberek nem változnak...
2013. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Rohanj amíg a szemed el lát!
2013. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Semmit nem tudsz tenni, felnőtt ember, tudja mit csinál.
2013. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is gondolkozz el azon,hogy miért tetted ide fel ezt a kérdést?Mire is számítottál pontosan?Hogy majd azt fogjuk mondani,hogy beszélj a pároddal,hátha megváltozik,megjavul?

Figyelj!Ha reálisan gondolkozunk,akkor eszünkbe juthat,hogy egy bűnöző valamiért belekerült a bűnözésbe.Ez mindig így van.Kikerülni nehezen,vagy egyáltalán nem is tud belőle,hiába lesz családja,a barátai akkor is belefogják rángatni a rosszba,sajnos.Egy ilyen életű ember beleszokott abba a ritmusba,amit a bűnözés,a rossz élet ad neki,és jó barátai a büdös életbe nem lesznek,csak olyanok,akik belerángatjá a hülyeségbe.

De egy dolog van,amit talán tudsz tenni.Amíg téged nem bánt,amíg veled nem agresszív,addig ne is mondj a barátaira semmit,sőt az életmódjára se.Mondd el neki,hogy te szereted,csak nem szeretnél semmibe belekeveredni,meg azt megérni,hogy ő börtönbe kerül.

De szerintem ez a beszélgetés semmit sem fog érni.Szakíts vele!Minden kapcsolatodat vágj el tőle,amíg csak tudsz!

2013. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen voltam,börtön,barátok,börtön.Csak az tud megváltozni aki akar.Kétszer elváltam ezek végett aztán besokaltam döntenem kellett.Szakitottam barátokkal akik érdekes módon utánna egyből ellenségek lettek.Aztán a végén elköltöztem egy másik városba az új barátnömmel.15-éve semmit nemcsináltam és nemis akarok,néha letudnám köpni magam a múltamért.Én azt mondom neked,hogy ameddig ezekkel a barátokkal cimborázik elöbb vagy utobb belefog keveredni valamibe,mert csak így maradhat faszagyerek a szemükbe.
2013. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De,elolvastuk!Pont azért írjuk,h.hagydd el,mert nem fog megváltozni.Ideig-óráig jó ember,aztán előkerül újból a valódi énje!Ő ezek közt az emberek közt érzi jól magát,mert valójában ő is ilyen!Tapasztalatból mondom,h.jobb elmenekülni idejében míg nem rángat bele valami törvénytelenbe és nem varrnak a nyakadba tizenmilliós tartozást,mint nekem!!!
2013. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!