Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát várok! De a párom nem...

Más lány kérdése:

Babát várok! De a párom nem fogadja el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vok és a párom nem akarja feldolgozni a tényeket.mikor rákérdezek vagy valamit mondok a babáról mindig elhalgat és nem szól hozzám 3-4 orán keresztül.mikor kérdezem h akkor mi legyen a babával akkor ő mindig azt mondja h se igy sem ugy nem lesz jó.tehát igy is ugy is elveszitem a párom?nehéz neki feldolgoznia?amugy én vagyok neki mindenben az első!félek h elveszitem őt.a babát meg nem akarom elvetetni mert ő bennem növkszik az én vérem.segitsetek kérlek :( 25L
2013. aug. 13. 08:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
84%
Készülj fel az abortuszra vagy az egyedülálló anyaságra. Ez a ferfi nem lesz társad semmiben.
2013. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
nem lehet h csak megijedt de később rájön h még is az ő gyermeke és féltenie ovnia kell?
2013. aug. 13. 08:26
 3/65 anonim ***** válasza:
71%

lehet elveszíted a párod, de ez független attól, hogy a babával kapcsolatban hogyan döntesz.


ha elvetetnéd, akkor te sem tudnál megbocsájtani, hiszen már az írásodból látszik, hogy szeretnéd, és kötődsz hozzá. Ráadásul én úgy nézem, hogy a párod sem tudna ezen túllépni.

Másrészt nagyon nincsen kész egy gyerekre, amiből következhet az, hogy magatokra hagy.

Másrészt én nagyon úgy látom, hogy csak idő kell neki, hogy feldolgozza.


Ne konkrét dolgot kérdezz tőle, mert attól még jobban bepánikol.

tehát ne azt h "mi legyen a babával?" ,mert akkor azt érzi az ő vállát nyomja CSAK a döntés súlya.

inkább az olyan kérdések segítenek, hogy mit gondol, miért aggódik, szerinte mi szól ellene mellette, mennyire tudná ezt kezelni, melyik döntésről mit gondol...

A párodat neked kell ismerned, mert az is lehet, hogy a kérdésektől is kiakad, de az is, hogy ez segít feldolgozni..


Légy erős...

Mérlegelj, hogy úgy is tudod-e vállalni a babát, hogyha a párod elhagy.

2013. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
77%
De, lehet. Az esély pont ötven százalék.....
2013. aug. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
92%
1-nél a pont.
2013. aug. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
12%
Neveld fel egyedül. Az abortusszal örök életre megnyomorítod a lelked.
2013. aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
3%
Sokszor több idő kell egy pasinak ezt megemészteni.Sokszor még a kilenc hónap sem elėg.Idő kell neki,ne hozzd fel a témát,dolgozgassa fel magában.Ha te vagy az első,nem fogod elveszíteni,hosszútávon legalábbis.Nálunk pont ez történt a családban.Ott nem maradt meg a gyerek,mert a pasi parája miatt kikészült a kismama.Azóta a pasi megbánta,úgy érzi,nagyon rossz döntés volt.
2013. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
lelkileg teljesen összetörtem most:( zokogok mint egy kis gyerek :( megprobálom a tanácsodat kedves második kommentelő lehet igy sikeres lesz.de van még egy probléma az h ö kint fog dolgozni külföldön kamionnal és mig én babát várok szerintem nem mehetek majd vele.
2013. aug. 13. 08:31
 9/65 anonim ***** válasza:
54%
Mióta vagytok együtt? Milyen a háttér -lakás, munka helyzet?
2013. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
több mint 1.5 éve munka is van ház is van
2013. aug. 13. 08:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!