Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek van jövője,...

Szerintetek ennek van jövője, meddig lehet ezt így csinálni?

Figyelt kérdés

A férjemnek 2 hetente(!!!) van 1 szabadnapja.Slussz.Szabdság nincs(mit képzel),betgeség-csak ha halálán van akkor kifogás(tavaly 40 fokos lázzal 2 napot volt otthon,amit kicsit lejjebment ment 12 órázni)100 ezerért.Bejelentve persze csak 4 órára van.Egy kertésztben dolgozik,fősulit végzett,de csak levlelzőn.Váltani kéne,de azt meg nem engedhetjük meg magunknak,hogy akár csak rövid ideig is munkanélküli legyen mert én nővér vagyok és még kevesebbet keresek,egyedül csak az én fizumból ha kifizetjük az albit meg a rezsit már enni nem lenne mit(vagy fordítva)...:(

A házasságunk viszont kezd tönkremenni,semmi idő-energia egymásra,szex közelít a nullához,közös progamok száma már nulla(mert se idő se pénz rá),gyerekre ilyen körülmények között meg gondolni se merünk...Nem arról van szó,hogy nem szeretjük egymást,de néha felmerül bennem, így minek együtt lenni...?Lehet jobban járunk ha ki-ki hazaköltözik a szüleihez aztán kész,ha úgyis csak aludni van otthon nem mind1 :( ?



2013. aug. 20. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Két alternatíva van, így marad, akkor biztos kudarc! A másik az, hogy váltatok, bármi áron.
2013. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

És mi van akkor ha levelezőn végezte?

Soha nem értettem miért nézik le,még a diplomában sem szerepel, hogy levelezőn vagy nappalin szerezte.


Pénz nagy úr,próbáljatok munka mellett keresni. Bárha te még annyit sem keresel akkor neked is kellene.

2013. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a küszöböt kéne rágnom a férjemmel, akkor is kitartanék mellette. Amikor tudtad, hogy nem bankár, hanem csak levelezős csak kertész, akkor tudtad, hogy küzdelmes életed lesz mellette nővérként. Ti választottátok egymást. Akkor tartsatok is ki egymás mellett a nehéz idők alatt is, és keressetek valami megoldást.


Szüleitekhez együtt nem költözhettek átmenetileg sem?

2013. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát amikor választottam ő még nem "költséghatékony munkaerő "volt a melóhelyén,hanem rendesen be volt jelentve,és csak havonta 1x jutott rá a hétvége.Csak sorra elküldték a melósokat,már az ő munkájukat is csinálja a fizuja meg kevesebb lett.Én meg magánklinikán dolgoztam jóval több fizuért,csak az becsődölt,ezért kénytelen lettem eljönni államiba,amiről meg tudjuk milyen...
2013. aug. 20. 22:32
 5/14 anonim ***** válasza:

Én ezt most nem értem...

Miért nem lehet munkát keresni úgy, hogy közben dolgozik és majd felmond, ha biztos lesz a másik hely, így egy kis időre sem lesz munkanélküli.

Én is levelezőn végeztem az egyetemet, a kutya sem kérdezte meg soha, hogy hogyan és miként, ahogy a nyelvvizsga papíromat sem kérték be eddig soha. A lényeg a tapasztalat, gyakorlat és a nyelvtudás, amit általában az interjún tesztelnek.

A kapcsolatotok nem ettől fog tönkremenni, ha tönkremegy. Ha a férjed nem tud állást keresni, akkor keress te, és küldd el te az önéletrajzát, hogy neki már csak bemenni kelljen. Mindent meg lehet oldani! Türelem és kitartás kell hozzá csak.

2013. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Napi 12-16 óra fizikai+adminisztrációs meló mellet,amikor havota van 2db szabadnapja azért érdekelne mégis mikor tudna melót keresni?Én azért próbálkozom,de a jobb helyeken válaszra se méltatnak,mert elmúltam 30 a puccos magánklinikákra meg a huszonéves frisshusi kell nem "vénasszony".Ezt így szó szerint meg is kaptam egy interjún...Átképzés tanulás nem lenne rossz,de mégis minől(bármi aminek érteleme van több százezer forint),és főleg mikor meló mellet?
2013. aug. 20. 22:38
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Testvéreim mind ápolók. Államiba. Egyik sem keres 150-nél kevesebbet. Ezt sem értem..
2013. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja és azért sem kellek,mert tuti mindjárt rohanni fogok szülni
2013. aug. 20. 22:40
 9/14 A kérdező kommentje:

aha tényleg?Csak idézném :


"A kezdő ápoló fizetése hivatalosan bruttó 95 ezer forint Magyarországon, míg az átlagbér 117 ezer forint környékén mozog."

2013. aug. 20. 22:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy állami kórházban hogy keresnek 150-et a tesóid kommentelő. Én diplomás ápoló vagyok, és ha iszonyat sok éjszakám van, akkor keresek 120 ezer forintot államiban.
2013. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!