Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám meg, h...

Honnan tudhatnám meg, h 1987-ben kik végeztek egy bizonyos budapesti gimnáziumban?

Figyelt kérdés
29 hetes terhes vagyok, egy 16 hónapos gyerekkel, és a párom megcsalt egy volt osztálytársával. Szeretnèm, ha tudná az egyébként 3 gyerekes, férjes családanya, mit tett.1 hét alatt fogytam 4 kg-t, csak sírok. Folyamatos fájdalmaim vannak, de nem tudok megnyugodni. Még nyugtatót sem szedhetek.
2009. okt. 29. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Keresd meg az iskola honlapját, és ott szokott olyan alpont lenni (persze nem mindig, sőt, de ha véletlenül mégis van, akkor szerencsés vagy), hogy volt diákok, vagy vén diákok. Ott kikeresed az 1987-ben végzettek névsorát.
2009. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bemesz a gimibe, es megmondjak. Ez nem titok, hiszen meg a tablon kint vannak a kepeik is, az pedig az iskola falat disziti. Ha betudsz menni a suliba, akkor a tablon is megtalalod a not.

Amugy tudja a no, hogy ti vagytok? Vagy a ferjed hazudhatott neki szerinted? Lehet hogy a ferjed azt mondta, hogy o egyedulallo ffi.

2009. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy tudja, hogy vagyunk. A párom eldicsekedett, hogy milyen aranyos kis családja van. Legalàbbis ezt mondja. Megnézem a gimnázium honlapját.
2009. okt. 29. 22:30
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs a honlapon sem régen, sem most végzettek névsora :(
2009. okt. 29. 22:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Menjel be a suliba.
2009. okt. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szoktak évkönyvet is kiadni. És akkor mi van, ha megtalálod? Hagyd abba a sírást. Lehetnek különféle reakcióid erre az esetre. Szerintem kerüld a bosszúállást, és mégjobban a magadban forralt haragot. Magadnak is ártasz vele, meg a kinti és a benti gyerekednek is. Aki a bajt kavarta, majd az megoldja.
2009. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt a dolgot a férjeddel kellene tisztáznod, ha csak nem az a célod, hogy egy futó kaland miatt tönkrevágd másik 5 ember életét. Ezzel nem azt mondom, hogy csak a férjed a hibás, mert a megcsaláshoz legalább két ember kell. De hűséggel, és felelősséggel, ti tartoztok egymásnak elsősorban. Azt, hogy a volt osztálytárs ezt hogy rendezi el magával, vagy a saját családjával, legyen az ő dolga. Lehet, hogy ha kitör a botrány emiatt, a férje kirúgja a 3 gyerekkel. Kihez fordul majd segítségért? A te férjedhez, aki miatt mindez megtörtént. Hiányzik ez neked? Jobban érzed majd magadat? Na ugye...
2009. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom, igazatok van. Mégis szeretnék a szemébe nézni. Nem mondanám el a férjének, csak azt szeretném, ha tudná, hogy tönkrement miatta a családom. Nem tudja ugyanis.
2009. okt. 29. 23:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem gyulold inkabb a ferjedet, mint a 3 gyerekes not.

A ferjed egy szemet, semmi mas.

2009. okt. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a "szembenézésnek" semmi értelme. Ha jobb nő nálad, folyton azon agyalsz majd, hogy azért kell(ett) a férjednek, mert te nem vagy olyan. Ha rosszabb, megalázva érzed majd magad, mert leállt egy "ilyennel". Ebben az esetben a "keresd a nőt" a legrosszabb megoldás. A férjeddel viszont nagyon komolyan beszéld meg a dolgot. Ha nem volna 1,5 gyereketek, akkor sem kell eltűrnöd, hogy egy hirtelen ötlettől vezérelve ágybabújjon valakivel. Akár kitehetnéd egy kicsit a szűrét is, hogy gondolkodjon már el, mit művelt. Gyanítom válásra nem gondolsz, mert akkor nem ezt a kérdést tetted volna fel. De megregulázni a pasit mindenképp érdemes, és éreztedheted vele azt is, hogy sokat kell majd pedáloznia a megbocsátásodért, és bizalmadért.
2009. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!