Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék ezzel a...

Mit csinálhatnék ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

A lányom nagyon szeret a nagyszüleinél lenni, szünetekben hétvégén gyakran ott van. Alig akar hazajönni ami érthatő mert a hazajövetelkor az apja mindíg elmondja, hogy soha többet nem mehet. Elég agresszíven. Én nem bánom ha ott van mert jól érzi magát és szerintem ez a fontos. Az apja ha itthon van csak fekszik és tévézik már ha itthon van.

Szóval játszani nem játszik vele, de apu viszont sokat ha ott van. Tegnap is veszekedett velem emiatt és majdnem megvert. A lányom már tisztára rosszul érezte (szédült)magát mert úgy bántotta a dolog ( 9 éves).


2009. okt. 30. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ellenzem a válást,de ha a párod agresszív,akkor csak ez a megoldás a gyereked érdekében.Neki nyugodt légkör kell.És a nagyszülők segítségével ez megoldható.
2009. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért akarna hazajönni, hogy az apja így bánik vele? Sokkal jobb neki a nagyszülőknél. De ha veled is így bánik, akkor mi értelme együtt lennetek?
2009. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egész éjszaka ezen gondolkodtam, hogy mit csináljak. A szüleimet sem akarom ezzel keseríteni. Nem tudom mit tegyek.
2009. okt. 30. 10:17
 4/7 anonim ***** válasza:

A párod irígy, azért csinálja ezt. Rosszul esik neki, hogy a papával jobb, mint az apával. Pedig a gyerek érdekeit kellene nézni, ha ő úgy sem sokat foglalkozik vele, akkor nem mindegy neki?

Nem vagyok válás párti, de a gyerek érdekében jobb lenne. Szegény mit érez? Nem szabad szeretnie a papát?

És ez csak rosszabb lesz, ha a párod nem tér észhez... Mit teszel, ha tényleg eljár a keze? A gyerek előtt veszekedtek?

2009. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem veszekednék csak ő ordít velem. Addig amíg nincs itthon nyugalom van de ahogy hazaér balhézik. Én nem így nőttem fel és félek azt fogja hinni a gyerek, hogy ilyen egy család. Én csendesebb visszahúzódó vagyok, ő nagypofájú agresszív.
2009. okt. 30. 10:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem értem, mi itt a kérdés.

El kell válni. Ennyi.

2009. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Neked kell eldöntened mi a fontosabb: A gyereked boldogsága, és a te nyugodt életed, vagy a férfi nemi szerv. Biztos hogy nem azért vagy vele, mert annyira szereted, hanem mert vágyaid vannak. Ismerem az ilyen logikát, ne sajnáltasd magad, hagyd ott a fenébe, a kislányodnak joga van nyugodtan élni, te meg úgy sz@arod el az életedet ahogy akarod...Bocsi a nyers válaszért.
2009. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!