Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az egész életemet és a...

Utálom az egész életemet és a családomat is?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, úgy érzem senkinek se kellek.

Az egész életem egy csödtömeg.

Már itthon se szeretek lenni. Anyám az egyetlen akivel nem szoktam veszekedni.

Van két testvérem

(húg, növér) akikkel minden nap veszekedunk. Itthon állandó veszekedés. Növérem a férjével itt lakik, akit szintén ruhellek.

Az egész családomban az apámat utálom a legjobban. Bármit csinálok semmi nem jó. (és igazábol senkinek) Az egész nyarat végig dolgoztam és a fizetésböl ruhákat stb. vettem hogy nekik ne kelljen rám költeniuk. Bármit segitek itthon az nekik semmi. Ha 1 heti folyamatos munka után egy Vasárnapot itthon pihentem már el kezdett közözködni. Ha 7 óra után kelek fel, már azt is szóvá teszik. Rappelni szoktam és gyakran eljárok futni, emiatt csak lenéz(nek). Folyton beleszol az életembe, miatta nem mentem magasépitésznek továbbtanulni. Mindig másokhoz hasonlít és az arcomba vágja hogy én mekkora szar vagyok. pedig gimibe járok és nagyon jól is megy...

Az utcára se jobb kimenni mert úgy érzem mindenki csak lenéz.

EGYSZERUEN UTÁLOM AZ ÉLETEM!

Csak a zenét szeretem az egészben. Egy ideje csak metál zenéket hallgatok (föleg slipknot, hollywood undead...) amit eddig utáltam.

Gyakran elgondolkodom az öngyilkosságon is mert már nem bírom.

16/F


2013. aug. 24. 17:50
 1/4 anonim válasza:
83%
Ugyanez a helyzet nálam is, csak toldva még a párkapcsolati problémáimmal is. Öngyilkos ne legyél, menj pszichológushoz. Nekem segített valamennyire, de már úgy vagyok vele, hogy leszarok mindenkit. Így elviselhető!
2013. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A végénél kezdeném.Ha öngyilkos hajlamaid vannak, akkor mindenképpen keress fel egy szakembert, aki biztosan tudna segíteni rajtad. Tinikorban gyakran érezzük elveszettnek magunkat és a kisebb problémákat is felnagyítva látjuk. A legjobb megoldás az lenne, ha édesanyáddal beszélnél és őszintén elmondanád neki, hogy mit érzel. Hidd el segíteni fog és a lelked is megkönnyebbül egy kicsit. Sokszor érezzük magunkat egyedül és kilátástalannak látjuk a helyzetet, de olyan sosincs, hogy senki ne állna melletted. Elvégre még gyerek vagy és ezeket a dolgokat nem egyedül kell cipelned, erre valók a szülők( jelen esetben édesanyád), hogy segítsen szembenézni a rossz dolgokkal.
2013. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tudom mit érzel tesó én is ebben a helyzetben vagyok (szintén 16/F) de én elkezdtem cigányokkal meg románokkal haverkodni és velük elvagyok azóta nem annyira izgat h itthon mindig belémrugdosnak ok nélkül én is gimibe járok most megyek 10.-be és egész jól megy meg itthon is rengeteget segítek meg minden de még is csak 1 szarrakásnak vagyok kezelve...
2013. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezért nem kell öngyilkosnak lnned, meg éri érni, még ha csak egy emberért is, alki az édesanyád, gondolom neki nem akarsz fájdalmat okozni, majd előbb-utóbb lesz barátnőd is, szerelmes leszel, és más nem fog érdekelni, csak ő! Hidd el minden rendben lesz. A húgoddal miért nem vagy jóban? Mi lenne, ha társasjátékoznátok néha, meg beszélgetnétek, segítenél neki a tanulásban meg ilyesmi, ha te jó testvére leszel, akkor viszonozza majd, hidd el! Kitartás!
2013. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!