Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 emberre mennyit költötök...

3 emberre mennyit költötök egy átlagos hétvégi bevásárláskor?

Figyelt kérdés

3 emberre mennyit költötök egy átlagos hétvégi bevásárláskor?Miket vesztek? Nálunk már nem bébiételezik a gyerkőc. De így is iszonyat pénz elmegy, közben meg alig veszünk vmit.

Ti ezt hogyan oldjátok meg?


2009. okt. 30. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
én havi 2-3szor megyek nagyobb bevásárlásra az Auchanba, és 12-15E-t költök alkalmanként, ez döntő részben étel. Az én lányom is nemrég szokott le a bébiételről, nem is tápszeres, semmi speciálisat nem veszek neki.
2009. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk nagyon változó. Ha nem veszek semmi édességet (ez a gyengém: nagyon szeretem az édességet, de igyekszem ezen is spórolni), akkor legjobb esetben 5 000 Ft körül jövünk ki, 2 főre. Ebben ásványvíz, olcsóbb szörp, tészta-félék, kisebb mennyiségű húsétel, zöldségek, kevéske olcsóbb gyümölcs van. Ha veszek édességet is, és kissé elengedem magam, akkor 7 000 Ft körül jövünk ki.
2009. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs hetes bevásárlás csak ha alap dolog olcsobb. Kb 10000-12000 Ft. Mondgyuk hétközben szendvics, virsli vagy sültkrumpli a menü.

Biztos sokat sporolhatok ha nem mentek minden héten és kezedbe veszed a dolgot és egyedül mész gyakrabban. 1 hétre elöre tervezd meg a kaját Nagyobb addagokat fözz több napra vagy fagyazd le.

2009. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy hónapban egyszer megyünk nagybevásárlásra, kb. 20-30 ezer forint, de ez attól függ, hogy éppen melyik tartós cikk fogyott ki. Utána max. kicsit vásárolunk, friss pékárut, felvágottat, gyümölcsöt veszünk, heti kb. 3000 Ft.
2009. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk is van gyerkőc nagyon észrevehető iszonyat sok pénz eltudna menni de oda kell figyelni.Mi minden hétvégén megyünk Auchanba háát nem usszuk meg 20.000ft alatt sajnos.Egyszerűen iszonyat hogy milyen árak vannak.És ebben nincs ám kurens cikkek mert nem tehetjük meg.
2009. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az a legrosszabb ha az a családi program ha hiperbe jártok a hétvégén. Miindenki belerakja a kocsiba az épp orra elé kerülő finomságott. Költséges olcsóbb ha 1 ember jár és csak a napi menü hozzávaloit és gyümit vesz.
2009. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
hát mi nem 3 hanem 4emberre szoktunk elmenni havonta 1× tescoba vagy valahová és kb 30-40 ezret szoktunk költeni.össze irjuk mi az ami tárolható 1hónapra és így csak az alap dolgokat kell megvenni+ még bedobáljuk ami kell esetleg.és így is belefér max 40be a havi bevásárlás.
2009. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Én apukámnál szoktam lenni és akkor megyünk vásárolni péntek estére és szombat ebédre általában 10 ezret költünk.És ez még 2 napi kaja sincs.Durva.Node csomosajtot meg mindenf*szságot veszünk
2009. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Mi is havonta egyszer megyünk, kb. 30-40 ezret hagyunk ott. Jó, a gyereknek csak 10 ezer a pelus...A mienk egy éves, én már azt adom neki amit mi eszünk, hát a bébiétel is jól megnyomta a számlát! Amiből lehet mi nagy kiszerelést veszünk, pl. karton tejet, olajat, 5 kg-os lisztet, rizst. A fagyót is teli rakom hússal. Ezenkívül a napi bevásárlásokat egy falusi Coop-ban intézem, pékárút, felvágottat, akciós zöldséget, gyümölcsöt veszek.
2009. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!