Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon utálom az apámat. Ugye...

Niko1191 kérdése:

Nagyon utálom az apámat. Ugye jogosan? Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Tehát,15 éve megszülettem.És hát,15 év alatt sosem ült le velem beszélgetni,inkább 12 éves koromba elkezdett utánnam nyomozni,13 évesen volt a legelső fium.Tudjátok,kis gyerek szerelem,az az első látásra szerelem :) És volt egy kép,ahol megölelt.És apám ebbe is belekötött,letöltette a telefonjára,és rendesen ordibált velem hogy miért van egy kép ahol ölelkezek valakivel.13 évesen,azzal a fiuval még csókolózni sem csókolóztunk,sima arcra/szájra puszi.Akkor életembe először elég csúnyán megvert,és megtiltotta hogy azzal a fiúval legyek.Persze én,vele maradtam,és mai napig vele vagyok.14-dik születés napomon,beállított ujjab képekkel,és azon az egyiken csókolóztam a fiuval,az volt az első csókunk.Akkor anyám otthon volt,és összeveszett apám meg anyám,úgy hogy egyméásnak borultak eléggé csúnyán,ellökte apám anyámat,utánna én áltam anyám elé mert anyunak vérzett az orra,elé áltam hogy engem verjen meg.Énis kaptam elég csúnyán.Aztán kezdett elcsitulni szép lassan ez az egész.Majd most nemrégiben körübelül 2 hete egy olyan kép volt rórunk,ahol az arcomra adott a fiu puszit.Rendesen az egész ház zengett attol hogy anyám meg apám ordibáltak.Ugyanugy egymásnak ugrottak de rá orditottam apámra hogyha megüti anyámat,akkor mostmár én megyek a rendőrségre.Rendesen terrorizál apám,de sajnos nélküle meg nem élünk meg,anyum havi 85.000-ből.mert a rezsi egésze csupány 60.000 kb.maradék 25.000 nemlehet elélni kaját venni meg tusfürdőt ezeket...És apám,6 éves koromtol egészen 11 éves koromig ugymond molesztált,nemtudtam mit tenni,csak tűrtem mert rettegtem tölle.Soha nem feküdt le velem,inkább állandóan a nemi szervem piszkálta.Anyámnak elmondtam 13 éves koromba,de nem hitte el mert ideges voltam apámra és úgy csúszott ki a számon.Már úgy hogy leírtam ezt mindd,már úgy sírok,és tehetetlen vagyok.Kérlek segítsetek,mit tegyünk anyámmal,ha félünk apámmal,és nélküle meg nem tudnánk élni.Segítsetek kérlekszépen :(

2013. aug. 31. 14:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
4%
13 évesen bepasizol....nem, nem jogos.
2013. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Jelentsétek fel a rendőrségen. Nem éri meg így élni, még ha anyagilag így is jöttök ki jobban.
2013. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
az lehet hogy fiatalon volt az első barátom,de akkor még semmit nem csináltunk,mostis csak csók van,semmi több...És nem teszem ki magam,semmi rosszat nem csinálok.
2013. aug. 31. 14:25
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Jesszus. Még egy ilyen eset és rendőrség, látlelet. Megértem, hogy nehéz az anyagiak miatt, de inkább éljetek meg anyud pénzéből ahogy tudtok, mint örökös rettegésben. Az meg, hogy 13 évesen pasiztál csak egy dolog. A te életed. Nekem akkor még volt fontosabb dolgom is, pedig nem az olyan rég, 21 éves vagyok, és van egy lányom aki 10 hónapos lesz. De az biztos, hogy anyaként nem tűrném, hogy a bárki így viselkedjen a lányommal, pláne a saját apja. Ha a lányom nem menne el a rendőrségre, akkor én mennék, és jogosan. Persze, egy-egy atyai pofon után nem, mert az lehet jogos is, ha pl. szemtelenül visszabeszél a gyerek, de a szöveged alapján nálatok nem ez történt. Ja, és amit írtam, hogy legközelebb rendőrség, látlelet anyudra is vonatkozik, ha megint úgy megüti apád, hogy vérzik az orra.
2013. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
2013. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Kamu. Ha téged valóban molesztált volna az apád, akkor még 18-20 évesen, elköltözésed után évekkel is nehezen engedtél volna közel magadhoz fiút, nemhogy 13 évesen csókolózgatnál. Sajnos tudom, milyen ez a helyzet, te meg egyértelműen hazudsz.
2013. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Magyarán megvert téged mert van egy barátod, aztán anyádat is mert kiállt melletted? Ha függtök tőle, nincs mit tenni. Te nem tudsz koleszbe menni?
2013. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem merem egyedül hagyni anyámat apámmal,mert a végén még anyámrol is meglát egy képe ahol a barátjaival van,akik közt van fiu és agyonveri :( és ha kamu,akkor járd át amit én,járj a cipőmbe,és meglátjuk milyen egy idegbeteg gonosz és rosszakaró emberrel élni...aki még molesztált is..és azért van fium,mert szerelmes lettem...és nemi úton egyáltalán nem engedem közel hozzám,a csókba semmi olyan dolog nincs ami rossz...sosem ertem meg azokat akik szerint kamu az egesz....
2013. aug. 31. 14:39
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 06-80-505-101 (este 6 és 10 között)
2013. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
6: Ne legyél már önjelölt pszichológus, és ne írogass okosnak vélt hülyeségeket.
2013. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!