Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg velem van a baj...

Most tényleg velem van a baj vagy vele? Szerintetek?

Figyelt kérdés
29éves nő vagyok, párom 27éves. Albérletben élünk 2 gyerekkel. Párom elég konervativ, nagyon féltékeny. Szerinte az nincsen jól, hogy én bent a munkahelyen beszélgetek a kollégáimmal, mert ő sem beszélget bent a lányokkal. Nem mosolyoghatok rájuk nem szólhatok hozzájuk. Én kedves tiszteletméltó embernek lettem nevelve, amig nem bántanak kedves vagyok mosolygós. Most egy volt kollégám hozzájuk ment dolgozni és mondta neki, hogy én bent beszélgetek meg nevetgélek. Emiatt most ugy néz ki válunk, mert én hazudtam neki. Annyira nehéz ezt kezelni, én is féltékeny ember vagyok, de ez már tulzás szerintem. Nyáromn vagy strandon nem vehetek fel kivágott felsöt, ha csak egy kiccsit kilátszik a mellem csikja nyak alatt már ment a durci. Meg zsarol, hogy mostmár ő is máshogy áll a kapcsolatunkhoz. Pedig szeretem őt nagyon, sosem csalnám meg, még igy is, hogy annyit sirtam már mellette.. Szerintetek?

2013. aug. 31. 16:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy már sokszor szakitottunk, és ha mondom is, hogy vége nem birom mert sz@r az anyagi vagy lesz@r elhanyagol engem, akkor azt mondja ok legyen vége! Aztán a végén még én is sirom őt vissza :(
2013. aug. 31. 16:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
férjed egy idióta.
2013. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
nekem is vannak hasonló gondjaim...vagyis olyan gondokat kezelek, amik tulajdonképpen nekem nem azok, sőt természetesek, mint mondjuk neked az, hogy a kollégáiddal beszélgetsz. Én párom az alkoholt nem tolerálja, pedig tényleg nem alkesz vagyok, még a páleszt sem szeretem, de elfogadom, ha kínálnak vele, engem meg úgy neveltek, hogy ezt így illik. Ha párom jelen van, szimulálok, neki ettől jobb. Egy kis semmiség neked, neki viszont bizonyára sokat jelent. SZóval csak annyit akarok, hogy tégy úgy, ahogy ő kívánja, mert ez igazán semmiség, és ha tényleg szereted, akkor tegyél úgy, mintha te sohasem nevetgélnél munkahelyeden /mondjuk elég fura ez így, de na/. Kollégáknak meg mond el, h a férjed egy féltékeny őrült, és legyenek diszkrétek... más megoldást nem tudok, gondolom nem akarsz válni??
2013. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párod nem normális.Talán jobban is jársz,ha megszabadulsz tőle.
2013. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ilyenek a fiatalabb férfiak. Később még több gond lesz, mert a féltékenykedéseit felváltják majd a félrelépései. Keress inkább egy harmincast, aki kiegyensúlyozottabb, kiforrott személyiség és már jobban megbecsüli a nőket.
2013. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!