Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha megtudnád,...

Mit tennél, ha megtudnád, hogy a párodnak van egy gyermeke, az előző kapcsolatából?

Figyelt kérdés

3 éve vagytok együtt,nem tőle tudod meg,a nőt már nem szereti,a gyerekről lemondott,nem látogatja.....veled rendes,jó a kapcsolatotok,de tulajdonképp elhagyta a gyermekét,egyáltalán nem foglalkozik vele,fel sem hívja,a nő jól keres,gyerektartást nem igényel,azóta kapcsolatban él......


Számon kérted,és nem tagadott....



2013. szept. 7. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Miért mondott le róla?

Mikor történt?

Gondolom nem akarta a gyereket, de mégis csak az övé.

Én félnék, hogy ha én szülök neki, akkor nem e tenné ugyanezt.

2013. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Azonnal szakítanék, ez nem olyan dolog amit 3 évig soha nem jutott eszébe hogy el kellene mondani. Másrészt pedig aki így viselkedik az első gyerekével az a következővel is, így fog és én nem ilyen apát akarok a gyerekeimnek.
2013. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A nő terhes lett,nem védekeztek,tudta hogy a nő sem védekezett,de nem érdekelte....

A nő megszülte,egy ideig velük volt,megromlott a kapcsolatuk,a nő megcsalta,otthagyta őt is,a gyereket is....

2013. szept. 7. 15:38
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Akkor nézzük

- Felelőtlen és nem védekezik, ha nem akar gyereket

- Mégis lett, de nem vállalta a felelősséget, hanem lelépett, és nem vesz tudomást a gyerekéről!

Remélem tablettát szedsz és még gumit is húzatsz vele, nehogy te is így járj!

2013. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Egyből kiakadnèk ès szakitanèk vele.Mèrges lennêk amiért nem számolt be róla a 3 êv alatt,pedig lett volna rà alkalma.Az megfordulna a fejemben,hogyha gyermekünk lenne akkor lehet hogy minket is elhagyna,mint az előző csalàdjàt ès èn nem akarnèk ilyen helyzetbe kerülni :( egy gyermeknek szüksége van az apjàra is.
2013. szept. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aki képes "meg nem született"-ként tekinteni a saját gyerekére, az egyéb aljasságokra is képes.


Ráadásul nem tőle tudod, tehát az első súlyos mulasztást már veled szemben is elkövette.


Ha veled marad, akkor számíthatsz más, legalább ilyen súlyos érzéketlenségre, megaláztatásra.


Én úgy kirúgnám, hogy a lába sem érné a földet.

2013. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

3/6!


Lényegtelen a gyermek fogantatásának története.


A lényeg: a gyermek VAN!


Az apja MEGTAGADTA.


Neked LETAGADTA!


MÁSTÓL tudtam meg.


Mit akarsz még?

2013. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felnőttnek lenni ott kezdődik, hogy felelősséget vállalunk a tetteinkért, és vállaljuk a következményeket. 3 évig nem tudtad kivel élsz, elhallgatott előled egy ilyen fontos dolgot. Én elhagynám.
2013. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Az, hogy valakinek van gyereke vagy nincs, a legfontosabb dolgok közé tartozik, tehát egy ilyet eltitkolni óriási hiba. (Mert most ugyan nem befolyásolja az életeteket, de lehet ez másként is később, pl. kapcsolatfelvétel, az anyának megváltozik az anyagi körülménye... stb.)

A gyerek megléte önmagában nem probléma, hibáztak annó, megszületett, ennyi. Az is oké, hogy az anyja nem kér gyerektartást. Na de mindezektől függetlenül arra nincs mentség, hogy apuka miért nem tartja a gyerekkel a kapcsolatot?

Tehát itt kettő megbeszélendő kérdés van, és azt kell eldöntened a válaszok függvényében, hogy túl tudsz-e ezeken lépni, meg tudod-e bocsájtani úgy, hogy később ne sérelmezd egyetlen alkalommal sem:

1. nem mondta el neked. Miért?

2. nem tartja a gyerekkel a kapcsolatot. Miért?

El tudom képzelni azt a helyzetet, hogy egy ilyet is megbocsájtanék annak a férfinak akit szeretek, persze alapos átbeszélés lenne, és az a minimum, hogy meg kéne keresnie a gyereket és ápolnia kéne az apa-gyerek kapcsolatot onnantól. Ha helyrehozza a hibáit, könnyebben tanul belőlük és neked is könnyebb lesz a megbocsájtás.

2013. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a gonosz nő elhagyta őt is, -a gyereket is????

Akkor most hol a gyerek???

Apaként én azt mondanám: szar egy alak.

2013. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!