Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MMnnyire fogadjátok el egymás...

MMnnyire fogadjátok el egymás barátait egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az egyik vita során néztem egy válasz és eszembejutott, hogy bizony mi a párommal nem csípjük egymás barátait. Ő nem bírja az enyimét, mert gyengének tartja őket és nem is vesz részt a találkákba. Néha kínocs hogy családi látogatásra nem tudom elvinni. Ugyanakkor én sem vagyok oda az ő barátaiért, de tiszteletben tartom őket. Bár én vallom ha engem elfogadsz akkor fogadd el a barátaimat is elvet, de itt végül is mindkét oldalról ugyan azt kapjuk egymástól. Nálatok hogy van?
2009. nov. 6. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem így van. Attól hogy őt szeretem nem kell a barátait is automatikusan szeretnem. Ám elmarni sem szabad tőlük, hiszen nem véletlenül lehetnek a barátai.Legfeljebb nem találkozik velük annyiszor az ember, vagy ha igen, akkor közömbös marad. Sok fiatal és kevésbé fiatal ott rontja el a kapcsolatát, hogy erőlteti , hogy váljon le a haverjairól/barátnőiről. Ha két ember (férfi és nő) jól érzi magát együtt, akkor vagy előbb -utóbb egymás tárasaságát jobban fogják élvezni, vagy közös barátokat "találnak".

2009. nov. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk ezzel nincs gond, mert nekünk közös barátaink vannak és mindig együtt járunk velük szórakozni! Viszont a párod nem köteles szeretni a te barátaidat is azért mert téged szeret!
2009. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most családról van szó, vagy barátokról? Más a család, és mások a barátok. A családodat nehezebb elfogadnia, hiszen oda születtél, "kaptad" őket, a barátaidat viszont te választod ki, nyilván az alapján, hogy mennyi közös van bennetek, tehát őket könnyebb elfogadnia. Nekem ezzel sose volt gondom, volt, hogy úgy hoztunk össze találkozót, hogy mi ketten, plusz az ő barátai és az enyémek.
2009. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadtam a barátait, nem volt nehéz, mert nagyon normális fazonok. Ő nem fogadta el a barátnőimet, nem is nézi jó szemmel, a velük töltöm feleslegesen az időt (ahogy ő mondja). Úgyhogy inkább a barátai feleségeivel barátkozom.
2009. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elfogadtam a csatolt részeket is... :D


Szülőket is, barátokat is. Talán már elég érett vagyok rá, így 40-en túl. Az első párom anyját nem tudtam elfogadni, az apját és a tesóját igen.


Szeretni nem kell mindenkit, csak azt, akit egyébként is kedvelnél. De tiszteletben tartani, elfogadni, el kell őket, szerintem.

2009. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez fura!

A lényeg, hogy ne sajátítsátok ki egymást, fogadjátok el egymás barátainak létezését, mert mindenki akkor érzi jól magát, ha van kapcsolata a világgal.

Az én párom csak stírölni szereti a barátnőimet. )-:

2009. nov. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!