Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális apám,...

Szerintetek normális apám, aki ma vacsora közben felpofozott, mert meggylekvárral ettem a rántott húst?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Más gasztrokultúrákban bevett elem, hogy savanykás-édes lekvárral kínálják a sülteket, fasírtokat, rántott dolgokat (pl. áfonyalekvárral a rántott sajtot).


Volt már hasonló banzáj itthon: amikor az uborkasalátára (ami nálunk ecetes-cukros-sós lében úszik) tejfölt raktam, hasonló játszódott le még nyár elején.


Én pedig szeretek kísérletezni az étellel, anyukám hagyja is. Apám külföldön dolgozik, nincs gyakran itthon. Szerinte a húsleveshez és a főzelékhez is kenyeret kell enni, pedig itthon mindenki tudja, hogy az teljesen egészségtelen.


Milyen alapon határozza meg, hogy mit egyek mivel?


2013. szept. 24. 22:23
1 2 3
 21/29 Seila ***** válasza:
41%
Fake az egész, mert normális felnőtt ember, ilyesmit nem csinál.
2013. szept. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
81%
#21: és szted csak normális emberek léteznek?
2013. szept. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Seila ***** válasza:
16%

Utolsó


Ne csavard ki a mondat értelmét.

2013. szept. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem elmebajban szenved, és ami a durvább: élvezi is minden percét..

Majd mikor mindenféle nyavalyával fekszik a belgyógyászaton és kímélő étrendet kap, akkor pofozd vissza, hogy egye csak továbbra is a fehér kenyeret mindenhez.

Mekkora egy apa úristen..

2013. szept. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
79%
Semmilyen szituban nem normális ha apád felpofoz....
2013. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Amado atya ***** válasza:
63%

Nem normális, hanem hülye.


Meggylekvárral még nem próbáltam a rántott húst, ez egy jó ötlet volt tőled, legközelebb kipróbálom. A vadhús és a rántott sajt áfonyalekvárral már megvolt. :)


Sokszor szoktam savanyúság helyett kompótot enni a natúr sült húsokhoz, isteni.


Az uborkasalátát pedig eleve cukros-ecetes lé nélkül csinálom, egyszerűen csak összekeverve tejföllel és fokhagymával.


És azért akarja meghatározni, mit hogy egyetek, mert túlzottan uralkodni akar. Nem szabad hagyni. Akár drasztikus lépéseket is lehet tenni. Mondjuk a következő ilyen ámokfutásánál ráborítani a levest, satöbbi...

2013. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Nekem ilyenért már a bugyimba nyúlt... :(
2013. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Seila ***** válasza:
Egyik fake a másik után.:P
2013. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
apád elmebeteg... mért engem meg üssenek agyon 22 éves léttemre mert mézzel eszem a lecsókolbászt? o.O
2014. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!