Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kirúgni a feleség...

Barocucu kérdése:

Hogyan tudom kirúgni a feleségemmel: közős tulajdoni lakásból- lakásunkba lakó "gyerekemet" aki 23 éves? Kulturáltan -jogi vagy más módon?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 18:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
4%

Közös tulajdon.

Sehogy.

Ponnnnnntttt.

2013. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Ditta323 ***** válasza:
18%
Miért akarod kirúgni? Vagy ez megint egy kamu kérdés? Amúgy nem Közős hanem közös, esetleg tulajdonú....
2013. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem mond neki h keressen egy melót agyon le havonta x összeget pl 40 kilót és ezért cserébe el lakhat ott.


Ha nem akarod eladni a lakást ez a legjobb megoldás mert másképp nem szabadulsz meg tőle.

2013. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13%
Vajon miért törölték a válaszomat, fáj az igazság?
2013. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Azért rakta idézőjelbe a gyerekem szót, mert egy 23 éves már régesrég nem gyerek.


Egyszerűen ki lehet őt jelenteni onnan és kész. Azért valami határidőt adj neki, hogy fel tudjon készülni.

2013. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Ebben a kategóriában mindenkit lepontoznak, aki konkrét tényeket ír és mindenkit fel, aki baromságot? :D

Ha közös tulajdon a lakás, akkor nem rúghatod ki csak úgy egyszerűen a feleséged. Esetleg eladhatjátok a lakást és felezhetitek a hasznot, vagy megbeszéled a feleségeddel, hogy ha hajlandó rá, ő költözzön el, te kifizeted a részét.

2013. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%

Hat szep , kirakni az utcara egy kutyat sem szoktak, hat meg a sajat gyereked, ? Akkor sem szokas utcara rakni, ha 23 eves, ha nincs hova menjen

Menjen a hid ala?

2013. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

16-os válaszoló:

Nem a FELESÉGÉT, hanem a FELNŐTT GYEREKÉT szeretné kirakni. Olvasd már el figyelmesebben.

2013. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg igazad van, 18-as, én először úgy értettem, hogy a feleségével együtt a gyerekét.
2013. okt. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Felnött gyereket es senkit a házamból nem raknak utcara!

Nagyon nagy kegyetlenseg az ilyesmi, ha valakinek epp nincs munkaja kirakjuk

2013. okt. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!