Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Terrorizál a...

Mit tegyek? Terrorizál a nevelő szülőm!

Figyelt kérdés
16-éves lány vagyok,2-éve történt össze ismerkedtem egy fiúval,aki jóval idősebb nálam(26éves).Nevelő szülőknél éltem akiknél rosszul ment a sorom,mivel nem engedtek el sehova,főleg nem hogy barátom legyen,és csak egész nap dolgoznom kellett. Találkoztam evvel a fiúval és eltöltöttem vele egy napot majd megismertem a szüleit aminek a hatására úgy határoztam hogy megkérem a páromat hogy a szüleit kérdezze fel hogy elválnának e mint nevelő szülők hogy mi együtt maradhassunk és az életem is megváltozzon.Sajnos mivel elszöktem a másik nevelőimtől ezért a gyámhivatalnak nem közöltünk hogy mi együtt vagyunk,mert féltünk hogy nem engednék meg hogy együtt maradhassunk,és hogy barátom is bajba kerül mivel kiskorú vagyok ráadásul gyámság alatt! Már két éve titokban vagyunk együtt házon belül,viszont ismerősök további rokonok úgy tudják hogy mostoha tesók vagyunk. Az első egy hónapban minden jó volt a szülőkkel,de ez egyre jobban romlott és addig fajult hogy családi viszállyá alakult ki. Minden nap terrorizál minket,és űznek a házból,már nem birok velük szót váltani sem.Kérdésem az hogy ha felvállalnánk ezt a kapcsolatot így mint nevelt gyerek milyen törvényi jog állna rendelkezésünkre? Bajba kerülne emiatt a barátom vagy már vagyok olyan idős hogy ha szabad akaratomból szeretnék vele lenni akkor nem okoz problémát senkinek az ügy ha kiderülne? Előre is köszönöm! Csak értelmes válaszokat kérek! NAGYON FONTOS LENNE NEKEM!!!

2013. okt. 7. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Muszaj a baratodtol elköltözz, ennel meg az otthon is jobb!

Mire varsz, hogy fejbevagjon a nevelöapad?

Hivd fel a gyamhivatalt es kerj tanacsot, akar anonim is

2013. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nagyon szeressük egymást,már nem látunk egymás nélkül,és vele szeretnék maradni,még ha megesznek a szülei idegileg akkor is nem érdekel!! SZERETEM és kész ők nem fogják megakadályozni nem fogom a barátom magára hagyni
2013. okt. 7. 13:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nezhetnel kicsit magadba is ha mar ket haznal nem kedveltek!
2013. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem mondom hogy velem nincsen baj! de legyél az én helyemben és türj,szenvedj annyit amennyit én.Meg akar már tőllem szabadulni,. kilépünk az ajtón rögtön kiabál,mikor ránézek olyan mintha maga az öerdög állna előttem,wc-re is a párom jön velem,mert a nevelő szülőm folyton belém köt,meg áll az ablal alatt és hallgatózik.Tegna kihivott ebédelni,meg álltam az ajtó mellet köszöntem láttam hogy az asztalon csak két tányér volt nekünk nem is teritett.. ebéd előtt elkezdet velünk kiabálni,mink bejöttünk,gyomor ideggel nem lehet enni. kicsivel később kimentünk és ebédeltünk. Soha nem megyünk sehova mindig bent vagyunk a szobába,mert ha kimegyünk az a baj ha maradunk az a baj.. ha a géppből nem szedem ki a ruhákat az a baj ha kiszedem kiabál mert minek nyultam bele a dolgába. valamelyik nap nem mertem hozzá nyulni a mosú géphez hogy kiszedjem a ruhákat másnap lekiabált hogy miért nem szedtem ki a ruhákat,ezt már nem lehet elviselni..
2013. okt. 7. 14:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Menjetek albérletbe, ott nem kiabál veletek senki.
2013. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tévedtél semmit te szegeny, csak költöznöd kell
2013. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen mennénk albérletbe csak nem tudjuk hogy mi lesz ha felvállaljuk a kapcsolatunkat.. Félek hogy a barátomat börtönbe zárják emiatt.. Szeretem mindennél jobban,az életemben csak ő maradt mindenki mást elveztettem.Azt hittem hogy megváltozik az életem ha ide jövök de,nem sőt még rosszabb.. Ém ennél a nevelő szülőnél volt még egy lány tőlem idősebb,vele is ugyan igy bánt,folyton bele kötött minden aprósággal,mindig célozgatott ránk..Ez már beteges de ez még semmi a nevelő apám egy alkoholista majom.. neki akart ma menni a barátomnak.. Na szóval nekem arra válaszoljatok hogyha mi felvállalnánk a kapcsolatunkat lehetne e baj belőle?
2013. okt. 7. 19:18
 8/11 anonim ***** válasza:
16 vagy már a barátodat nem csukják le mert 14 elmultál
2013. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

16 vagy már a barátodat nem csukják le mert 14 elmultál

(bocs ha hülyén fogalmaztam)

2013. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de az nem baj hogy gyámság alatt vagyok?
2013. okt. 8. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!