Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom vett egy kis házat...

Párom vett egy kis házat 500000 forintért, nekem nem tetszik a ház tipusa és mivel jön a baba nem is fogunk elférni. Az apja háza kicsit nagyobb de rossz környéken van. Szerintetek elcseréljük a két házat?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 07:28
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Már írtam, hogy a gyerekek hangoskodnak mivel kint játszanak az utcán. Sokszor a felnőtek is veszekednek.

Amúgy anyám már fával fűt ami nem kerül havi ötvenezerbe és legalább 25 fok van a lakásban. A gáz az elejétől fogva sz@r volt.

2013. okt. 9. 12:59
 22/26 anonim ***** válasza:
79%
Még simán elcserélni oké, de ki az a hülye aki tulajdoni lapon is elcserélni a nagyobb értékű lakást.
2013. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Az értéke nem több csak más az elrendezése.
2013. okt. 9. 20:30
 24/26 anonim ***** válasza:
79%

16-os vagyok. Én még mindig a jobb környékre szavazok. A cserépkályha is jó ötlet, bár én kiegészíteném valamilyen fűtési rendszerrel, esetleg meghagynám a konvektorokat is, mert ha pár napra elmentek valahova és nem tudtok "ráfűteni", akkor kegyetlenül ki tud hűlni a ház egy-két nap alatt is.

Egy kedves ismerősöméknél a ház központi részén van egy cserépkályha, az szolgál gyakorlatilag kanzánként a többi helyiség radiátorához. Fogalmam sincs magát a rendszert hogyan kell/lehet kialakítani, de ezt is megfontolnám.

Gáz konvektoros fűtésnél nagyon sok múlik azon is, hogy milyenek a falak és nyílászárók. Ha félméter vastag falak vannak és ráadásul vizesek is, akkor sosem fogja átmelegíteni semmilyen fűtés. Amint kicsit lecsavarod, a falak elkezdik ontani magukból a hideget és pillanatok alatt kihűl a szoba. Ha papír falak vannak, az szintén problémás, szóval nem csak a gázon múlik. Mi anno két szobás tégla lakásban sosem fizettünk 50 ezreket kemény teleken sem, pedig 3 helyen ment a konvektor. A gyerekszobában sokszor 6-7-esen esténként.

Az sem mindegy, hogy egésznap otthon vagy-e és fűtesz magadra, vagy amikor elmentek dolgozni, akkor takarékra teszed és amikor hazaértek feljebb tekered. Ez cserépkályhánál sem mindegy.

2013. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%
amúgy meg ezt akár előre is kitalálhattad volna, nem akkor kéne rajta agyalni, amikor már terhes vagy...
2013. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
86%
Szóval a gyerekek az utcán játszanak és ordítanak a felnőttek meg ott veszekednek. Köszi mindent elmondtál. Oda ne menj, mert eljönni lehetetlen lesz. Azt a házat soha el nem fogod adni, akkor se mikor még rosszabb lesz a környék és menekülnél.
2013. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!