Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak karácsonyra? (handma...

Mit adjak karácsonyra? (handmade tippeket is várok! )

Figyelt kérdés

Apukám igazi motorbolon és műszaki zseni. Mindeféle szerszáma van. Érdeklik a motoros könyvek, de mivel az újságok is kb 1 ezresért vannak így nem lenne rá sajnos pénzem. Azt mondta, vmit csináljak neki. Egész jó kézügyességem, szépen rajzolok, tudok fátfaragni, gyakorlatilag nincs olyan amit ne sajátítanék el pár perc alatt.

Anyukám egy irodában dolgozik, ő is motoros, de ő el tud vonatkozni ettől 10 percre :) Szeret olvasgatni, új recepteket kipróbálni, de recepteskönyvet már kapott és az is egy valag pénz. Csecsebecsékért nincs oda, szeret a kiskertben veteményezni, virágokat ültetgetni, meg hasonlók.

Tesóm folyamatosan változik. most 3. osztályos. anno volt a hsm, most hannah montana, de én nem akarok ilyet, mert ha majd jön az újabb "sztár" akkor már nem érdekli. Olvasni viszonylag elég sokat szokott, igen sokat tv-zik.

Sok pénzem nincs, van 10e forintom, de lehetőleg nem szeretném elkölteni mindet. Minde ötlet érdekel!


2009. nov. 9. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

faragd ki apukád kocsiját/motorját fábol

vagy vedd meg boltban,és fesd le olyanra mint neki van (páromnak csináltam meg a tuningkocsiját minibe,az a szeme fénye...)

2009. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazán vehetnél apudnak motoros újságot,ha szereti.Azt mondtad,kb egy ezres.Bőven kitelik.Tesódnak:PL. színező,színes ceruza az iskolába,grafit,chips,csoki,üvegfestő szett(nálunk 200 FT-ért van),Disney-s matrica(kb.300 FT),ceruzatartó,rajzfüzet.

Anyukádnak:receptfüzet(boltban kapható nálunk 300-400 FT-ért),esetleg virágmagok,kertészkedős újság(az se nagy pénz),a kedvenc csokija,raffaello(400-500 FT)


Ha jól csinálod,olcsóbbakat nézel,figyeled az árakat(persze ne gógyli sz*rokat vegyél)De figyeld meg,a végén úgy is fog maradni 5-6 ezer forintod.


Csak okosan!

L/10

2009. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

rendben, a motorfaragás nem rossz ötlet, nekiesek holnap d.u. :D

az újságot kevésnek gondolom karácsonyra, és csak hasonlítás miatt írtam le. chipset karácsonyra? hááát...

köszi a válaszokat! várom a továbbiakat :)

2009. nov. 9. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Apudnak van is motorja?Mert ha igen,akkor faragd ki fából a rendszámtáblája pontos mását.(Csak esetleg nagyobb méretben)

Anyudnak varrhatnál egy kötényt is akár,vagy egy patchwork falvédőt,terítőt mondjuk.

Húgodnak szerintem találó lenne egy egy éves vagy legalább féléves tinimagazin előfizetés,abban mindig olvashatna az éppen aktuális sztárocskákról.


És ha jól sejtem,ezeket mind bőven 10ezer alatt meg tudod oldani.Remélem tudtam segíteni :)


Reni

2009. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok.Chipset kaptam egyszer :D az ajándékok mellé ;)
2009. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ajándékok MELLÉ :)

jó ötlet a rendszámtábla és könnyebb kifaragni, egy napos meló max.

apunak akkor már meg is van.

anyunak meg arra gondoltam, hogy összerakok egy recepteskönyvet és a borítót én varrom :D

tesómnak pedig újságelőfizetés.

köszönöm szépen :)

2009. nov. 9. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!