Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a gyereked éhezne nem...

Ha a gyereked éhezne nem lenne munkája minlenne neked a fontosabb befizetni a sajat csekkjeid vagy adni neki pár tízezret kölcsönbe?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Hát ez egy hülye kérdés. Egyértelműen a gyerekem.
2013. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Középút, vásárolnék neki alapanyagokat, hogy tudjon enni, és a nagyon fontos csekkeket befizetném, hiszen az sem cél, hogy nálunk kikapcsolják a villanyt vagy a gázt.
2013. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

kérdés merre lakik ?


ha velem: akkor befizetem a csekkeket és biztos meg tudjuk oldani a kaját - eddig ezzel soha nem volt gond


ha nem velem lakik: akkor költözzön haza addig amíg nem lesz munkája és mint fentebb

2013. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Messze lakik nem enged haza költzni mert nincs hely nem hiszem hogy 1 honap miatt kikapcsolnak a villanyt
2013. okt. 11. 12:13
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

de kikapcsolják 1 hónap miatt is a villanyt. Ha a gyerekem egy ingyenélő, semmirekellő pejnahajder lenne, nem hoznék túl sok áldozatot érte. És a csekk be nem fizetésével az a baj, hogy elindul a lavina és nincs megállás.


Fogadok hogy te vagy a "gyerek..."

2013. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem lenne munkája és éhezne, azt tanácsolnám a gyerekemnek, hogy költözzön haza!
2013. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit tesz meg a gyerek azért, hogy munkája legyen?

Mit jelent pontosan az éhezése, most hol lakik?

Miből élt eddig?

Sokminden a körülményektől függ és nem azért, mert szemét vagyok. De ha ül egy lakásban, tv-t néz és siránkozik, akkor megvárnám, amíg megemeli a fenekét és munkát keres.

Az meg meglepő számomra, hogy _semmit_ nem talál, mert munka van, csak talán nem olyan, amit elképzelt magának. Bírom a siránkozást, hogy dehát nincs semmi, de mivel én sem vagyok öreg, pontosan tudom, hogy igenis van, csak nem olyan, amire vágyunk... szóval először megnézném, miért is éhezik, saját hibájából, vagy másból és utána döntenék a segítség mértékén. De kikérném magamnak, ha elvárná, hogy nálunk rezsigondok legyenek, csak mert felnőttként életképtelen. Más a szeretetből segítség, és más az, ha szívják az ember vérét!

2013. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
az éhezne szó pontosan mit takar?
2013. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Az én fiam gyermekkorában rákos volt szenvedett eleget,de mégis tanult és most dolgozik.Igaz rehab munkát tud elvégezni,de megy és csinálja!

Marhaság,hogy éhezik!legfeljebb nem él nagy lábon ,de hogy éhezne,,ÁÁÁ csak a rohadt lusta emberek mondják.

Aki akar dolgozni az talál akármilyen kuli melót!

2013. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Éhezel? De netre van pénzed? Ugyan már!
2013. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!