Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy akik élettár...

Miért van az hogy akik élettársi (törvénytelen) kapcsolatban élnek egymással azok nem mernek olyan"jóízűen"veszekedni egymással úgy mint azok akik házasságban élnek?

Figyelt kérdés
Talán mert az előbbi kapcsolat a jellegéből adódóan eléggé törékeny és a felek ebböl kifolyólag jobban vigyáznak magukra?
2013. okt. 24. 10:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Ekkora baromságot régen hallottam.
2013. okt. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

Ezt a marhaságot meg honnan veszed? :-)


Nyilván nem voltál még olyan ember szomszédja, akik "csak" élettársak. Nekem van olyan szerencsém, hogy mellettem laknak. Hát ne tudd meg... bármelyik házas simán megirigyelheti a vitáikat :-) Elég temperamentumosak.


A legtöbb házasság úgy kezdődik, hogy a két fél összeköltözik és egy ideig "csak" élettársak. Szerinted az összeköltözés és az esküvő között eltelő időben senki nem veszekszik? Akkor mi kivételek vagyunk a férjemmel, mert akkoriban elég sok vitánk volt és nem fogtuk vissza magunkat.

2013. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy b@romság. Semmilyen összefüggés nincs a két állítás között.
2013. okt. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%

ez tényleg hülyeség.:))


mi a párommal "csak" élettársak vagyunk de ha valami csoda folytán mégis összeházasodunk ugyanúgy kapni fog a pofájára mint eddig.:) egy kapcsolat törékenysége nem a házasságon múlik.

2013. okt. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%

Ez hulyeseg.

Az elettarsi kapcsolat viszont nem torvenytelen, hiszen semmilyen torveny nem tiltja.

2013. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem a papír dönti el a temperamentumot, házasságot is ugyanúgy fel lehet rúgni. Manapság már az sem számít sok helyen, hogy van-e gyerek vagy papír, válnak és kész. Némelyik élettársi kapcsolat meg évtizedek óta tart. Az emberek számítanak, akik a kapcsolatban vannak, nem a papír.
2013. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%
Miért van ez a te fejedben? nem tudjuk. De várjál csak... "jóízűen veszekedni" .. ebben lehet valami... Baltával felaprította élettársát - sokkal több ilyen mókás hír volt, és egyáltalán nem jóízű.
2013. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%

Honnan szedted ezt a baromságot?

Mellesleg egy házasság is tarthat egy-két hónapig és a "törvénytelen" élettársi kapcsolat pedig évtizedekig.

2013. okt. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%
Tehát minél jobban ordítoznak egymással, annál jobb a kapcsolat. Ha még össze is verekednek, akkor meg ennél szilárdabb kapcsolatot el sem lehetne képzelni:). Érdekes logikád van..
2013. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%
Hát, én is házasságpárti vagyok, mint te, de azért törvénytelennek nevezni egy élettársi kapcsolatot, meg ekkora butaságot kitalálni... meg mi az, hogy az élettársi kapcsolat törékeny... a házasságot is ugyanúgy fel lehet rúgni, a menthetetlent fel is kell... eszembe nem jutnak ilyen baromságok. xD
2013. okt. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!