Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális dolognak számít?...

Ez normális dolognak számít? Vagy csak az én koromban érzik így emberek magukat? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Igazából nem tudtam eldönteni hogy melyik kategóriába írjam -a szerelem illetve párkapcsolat, vagy család- de mivel a mostani problémám inkább család, ezért ide írom.


Na szóval. Van egy távkapcsolatbeli barátom (kb 300km), akit teljesen elitélnek szüleim, nem csak azért mert messze van, hanem azért is, mert nem szimpatikus anyámnak a srác. Ott, ahol a barátom él, szülei is szeretnek, van egy pár nagyon jó ottani barátom, barátnőm is. Ittenieekkel nem vagyok annyira jóba, nem érzem jól magam az itteni környezetemben. Úgy érzem, hogy a szüleim utálnak, nem foglalkoznak velem. anyám részéről még ennyire nem gázos, de apáméról nagyon. azt veszem észre, hogy a cigibe beleőrült. Ha nincs pénze cigire, anyám pénztárcájából vesz pénzt, és ordibál mindenkivel, mindenkinek azt kell csinálnia amit apám mond. Velem is ordítozik pl hogy takarítsak, még mikor lázas vagyok is, de nem fekszek egész nap az ágyban, mert nem birok. Utálom őt. Normális hogy nem akarok itt, ebben a környezetben élni, nem érzem jól magam és el akarok költözni barátom városába?


15/L


2009. nov. 12. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
2009. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Apukád elég furcsa... a cigi tönkretette gondolom és lehet, hogy egyéb problémái is vannak, hogy üvöltözik. Az én apukám is üvöltözött régen (azóta szüleim elváltak de nem emiatt az ok miatt), de van akinek csak a személyisége ilyen. Amúgy nincs veled gond... lehet, hogy túl sokat várnak el tőled. Én is volt, hogy éreztem úgy, hogy nem akarok itt lakni hanem barátomnál. De hidd el, jó az ha kb 20 éves korodig velük élsz és megtanulsz majd egy csomó mindent.


Az, hogy a barátod nem szimpi nekik, arra annyit tudok csak mondani, hogy nálam anyám kedveli, de apám nem. Ez azért van mert apám szerint minden a külső anyám szerint meg nem és szerintem se. És apámnak mondjuk a korkülönbséggel is van baja (4 és fél év,de 2 éve együttvagyunk).


17/L

2009. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, az tény hogy igazad van. Mindenesetre én középiskola elvégzése után el akarok költözni, főleg mivel barátom messze lakik és hogy többet lehessek vele. Legalábbis továbbtanulási szempontból arrafelé akarok menni.

A napokban csináltam egy netes jóslást (tarotkártya) amiben kijött a válás. Lehet hogy aljas dolog de örülnék ha elválnának szüleim. :D

Jah és köszönöm szépen. :)

2009. nov. 13. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!