Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmadik gyermekünkel vagyok...

Harmadik gyermekünkel vagyok terhes, két hét múlva szülök. A férjem egy hete elment egy buliba du-n kettőkor és hajnalban jött haza, csacsi részegen, pedig nem szokása sem a buli sem az ivászat. Azóta érdekesen viselkedik. SZERINTETEK MEGCSAL?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Lehet,hogy volt egy kis másfelé mocorgás,és lelkiismeret furdalása van? Neked kell ismerned:)
2009. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem ismerem,de ez az eset megdöbbentett,hogy lehet valaki ilyen felelőtlen,hogy bármikor menni kell a kórházba és ő részegre issza magát.Azóta viszont jóval korábban megy dolgozni és jóval később jön haza,na nem minden nap,de már kétszer előfordult egy hét alatt.Ezért gondolom hogy valami bibi van...
2009. nov. 13. 14:01
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Hát ennek lehet több oka is, nem feltétlenül negatív értelemben. Lehet, hogy jobb lenne, ha majd csak a szülés után kérdeznél rá, addig semmiképp se idegeld magad! Később sem lenne jó, az igaz, de most annyira csak azzal kellene törődnöd, hogy nyugodt körülményeid legyenek, az tesz a legrosszabbat, ha most agyalsz rajta. Persze könnyű mondani, de, ha tudatosan odázod el a gondot, talán menni fog. Az is lehet, hogy vmi ajándék miatt szervezkedik, persze nekem sem ez jutna az eszembe a fura viselkedésről.
2009. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
10%

Szia!


Nemtom milyen korosztályba tartoztok a Kedveseddel. De engem egy ilyen baklövéssel tuti úgy felhúzna, hogy az életbe szóba nem állnék vele! Pedig én még csak 24 éves vagyok... Milyen már az hogy egy két családos Apa, aki a 3-ikat várja, bulizni megy? A csacsi részegségről nem is beszélve...én be se engedtem volna a lakásba... Oké elég morbid a hozzáálláásom, pedig nem vagyok konzervatív sem prűd, de azért vannak íratlan szabályaim, amit tud a Kedvesem. Egyébként is, olyat nem teszünk amit tudjuk, hogy ha velünk tenné meg a másik biztosan rosszul esne. Meg egyáltalán...Milyen már az hogy egy aktív párkapcsolatban élő férfi a Párja nélkül megy bulizni.

Én mindenképpen rákérdeznék a helyedben hogy mi a változás oka, és konkrétan hogy megcsalt e, vagy van e valakije?!? Persze igaza van a felettem szólóknak, első most az hogy állapotos vagy. Én tuti nem bírnám ki szülés utánig...(de ez én vagyok:))

2009. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy lelkiismeret furdalása van? Nekem rögtön ez ugrott be. Mármint nem amiatt, h megcsalt, hanem amiatt ahogy viselkedett. Hogy kvázi cserbenhagyott téged, hisz tényleg bármi történhetett volna. És "fél" a szemed elé kerülni, szégyelli magát. Illetve nem tudom milyen vérmérsékletű vagy, ha nagyon indulatos, akkor lehet, hogy a balhézást akarja elkerülni, nem? Igazából Te ismered őt, meg szerintem a női ösztön megsúgja a megcsalást. Legalábbis az enyém. Piszok érzékeny radarom van, még jó, hogy a férjemnél még nem jelzett :)) Beszélgettetek egyébként erről? Hogy miért jött így haza?
2009. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem megcsal. Ha eddig soha nem kesett meg este a munkabol hazafele jovet, es korabban sem ment dolgozni.

Szegyelhetne magat, de gondolom esze agaba sincs!

Teritsd eszhez, mert neked most nagyon nehez igy szules elott!

Talan a szex hianyozhat neki, vagy egyutt voltatok azert a terhesseged alatt is?

A ferjed is akarta a 3. babat, vagy inkabb csak te?

Konnyu es gyors szulest, jo egeszseget kivanok nektek!!!

2009. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó lenne, ha korábban megy, vagy később jön, akkor a mukahelyén leellenőriznéd, ha tudod. Sanszos a megcsalás...
2009. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
És ha megkérdeznéd normális hangnemben? A reakciójából sokmindent látni lehet.
2009. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

szia!


Először is tényleg ne idegesítsd magad, mert azzal a picinek ártasz...

nem tudom, hogy az előző szüléseknél csinált-e ilyet, de lehet tipikus pasi reakció, hogy szülés előtt ő pánikol be, és kell neki egy kis levegő, mert tudja, hogy utána nem sok lesz. tudom, hogy ez most hülyén hangzik, de talán vannak, akik értik mire gondolok.

a másik, hogy esetleg mondhatnád neki szép nyugodt hangnemben, hogy "jajj drágám észre vettem, hogy többet dolgozol mostanában, és olyan rossz neked, hogy neked kell ezt tenned értünk... annyira szeretlek, de szükségem lenne rád, nem tudnád visszaállítani a munkaidődet?"

lehet, hogy meghökken, és olyan lelkiismeret furdalása lesz, hogy Te is észre veszed, ha baj van.

igaz, lehet, hogy úgy lesz vele, hogy de jó hogy ezt hiszed és folytatja tovább, akkor viszont gáz van...


kívánom, hogy minden rendben legyen és nyugodt, gyors szülést, és sok-sok egészséget kívánok Nektek

2009. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, a tiszta beszéddel mész a legtöbbre. A férfiak nem bírják egyébként a női utalgatásokat.

Kérdezd meg tőle, miért viselkedik így. Szégyelli a történteket? Vagy mi van?

Nem teszel szó nélküli szemrehányást neki? Esetleg flegmán viselkedhet emiatt is.

Egyszer munkaidő után, amikor "bent van", hívd fel bent.

2009. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!