Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hétig nálunk laknak az...

2 hétig nálunk laknak az unokatesómék,15 (f) és 12 (l) , van egy öcsém 10, és mikor itt van a fiú unokatesóm mindig bunkó lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
csakhogy nyaljon neki, és mindig cseszegetnek, (de mikor nincs itt, normális az öcsém..)ezzel már tönkretették egy szülinapomat..egyoflytában baszogatnak,és nem akarok káromkodni mert..nem, és nem tudom mit tegyek mertiylenkor szörnyen gyűlölöm mind2-t....
2008. júl. 9. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! először is ha ilyen forumra írsz kérlek a szóhasználatodra ügyelj és ne használj b.. m kifejezést.


Mit tegyél,hogy az öcsé akkor is normális legyen mikor az uncsitesód ottvan? Mit értesz azon,hogy téged cs..sztetnek? Fiú vagy vagy lány? S te pl miért nem foglalkozol a lány uncsitesóddal? Ti ketten meg félre vonulhatnátok és lehetne saját életetek, arra meg az öcséd lehetne irigy.

Szóval sajnos többet nem tudok. Mi mnidg jóban voltunk a testvéremmel és az unokatestvéreimmel is. Olyannyira, hogy a mai napig bármikor számíthatunk rájuk. pedig már mindannyiunknak családja van.

2008. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de elvonulok vele..csak akkor odajönnek, és pl elkezdenek labdával dobálni csak mert ahhoz van kedvük.
2008. júl. 9. 18:03
 3/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok. 14éves
2008. júl. 9. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem az öcsém ilyen,aki 9éves...ha jön vmi haverja és lemennek játszani,szólok neki kedvesen vmit,h mondjuk itt legyenek,jöjjön haza ebédelni majd és úgy válaszol a haverjai előtt h dugulj kurva meg hasonlók,mert hű de menő...én ilyenkor ráhagyom,mert nem oldanék meg semmit azzal,hha így kezdenék beszélni vele én is...meg ha lepofoznám,a haverok előtt tuti visszaadná...az a baj,hha te is mondjuk visszadobnád a labdát,akkor még jobban beindulnának...szólj anyudnak,h beszélgessen tesóddal,vagy beszélj vele te,h nem jófej,amikor nagymenőzik az uncsitokkal és h rosszul esik neked...vagy vedd el a labdát,mondd meg h kilyukasztod..
2008. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen csak ilyenkor az anyám azt mondja hogy csak azt kapom amit adok.
2008. júl. 10. 12:54
 6/7 sára04 válasza:
az elsőnek igaza van.és ha utánad jönnek akkor zárd be az ajtót,vagy menj el a lány unokatesoddal valahova ugy hogy a fiúk nem tudják .
2011. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régen én sem tudtam, mit csináljak az ilyen esetekben, viszont mára már szedtem egy kis önbizalmat, és úgy beoltom az illetőt, hogy köpni-nyelni nem tud. Állj a sarkadra, fogd a lány uncsidat, és szivassátok meg őket. >.<
2011. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!