Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha megtudnátok,...

Mit tennétek, ha megtudnátok, hogy a párotok csak azért van veletek, hogy legyen hol laknia?

Figyelt kérdés
Albérletben élünk, a párom tényleg egy ismerősénél húzta meg magát amikor megismertem. Aztán kivettünk egy albérletet és összeköltöztünk. A faluban azt pletykálják, hogy csak ezért van velem, én pedig nem tudom mit gondoljak...
2013. nov. 14. 15:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Érezteti Veled, hogy szeret? Vannak tervei Veled (közös jövő)? Számít a véleményed a házban? Meglepi van? Készül a karácsonyra vagy akármilyen ünnepre ami jön? (Szülinap névnap)?

Ha ezek megvannak akkor szeret.

2013. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
A "falubanaztpletykálják"-ból nem lehet megtudni semmit, csak az számít ti ketten mennyire őszintén tudjátok a dolgaitokat megbeszélni. A "falubanaztpletykálják"-ra pedig nagy ívben tegyetek.
2013. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

az itt az igazi baj, hogy nem vagy biztos az ő érzéseiben.

Ha egy nőt igazán szeretnek és ezt ki is mutatják, akkor pletykálhatnak bármit, a nő biztos lesz a kapcsolatában.

2013. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Azért "a faluban azt pletykálják" és a megtudnám, hogy "a párom a lakhatása miatt van velem" között van egy árnyalatnyi különbség.



Az első esetben semmt

Hiszen 15 évesen én is voltam terhes, mert magláttak. Az orvosi rendelőben, amit a nőgyógyászta előtt ülök..


(Abban sem lett volna semmi, ha éppen oda várok, de a vicc, hogy a bőrgyógyászatra vártam, ami mellett volt, csak ott nem volt ülőhely.. Tehát a falusi pletykának ennyire lehet hinni)


Az utóbbi esetben a lába nem érné a földet...

2013. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mondta, ha szeretnék gyereket akkor legyen, mindig kedves velem. De sajnos annyiszor csalódtam már, hogy mindenkiben kételkedem ha valamit hallok róla.
2013. nov. 14. 15:24
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

A kapcsolatotokat ennyi jellemzi?


"Kedves velem"

" ha szeretnék gyereket legyen" ????

2013. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2013. nov. 14. 15:29
 8/18 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem te tetted fel múltkor a kérdést, hogy normális e hogy nagyobb viták után a párod összepakol elmegy és csövezik a haverjával? Majd hazamegy mintha mi sem történt volna?
2013. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom... Nekem soha nem jutna a párommal kapcsolatban ilyen az eeszembe.

Persze csaphatna be...

De nem csak kedves velem, hanem támogat mindenben. Mellettem áll, ha bajom van segít. Megvéd a bántásoktól, vagyis próbál, és ez iszont.

Nem rámhagyja, hogy ha akatok gyereket legyen, hanem ő is vágyik rá, majd egyszer, és csak azért mert én most már akarok nem lesz mert hogy akkor legyen. Akkor lesz, amikor ő is akarja.


Apróságok..



A szomszéd is kedves velem, és tőle gyerekem is lehet (nem hathatós részvétellel természetesen:))


Tehát nekem a kapcsolatotok ebből a két jellemzőből elég langyosnak tűnik.


Ebben az esetben pedig nem furcsa, hogy elhiszed az oszoba falusi pletykát.

2013. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező (#5), tudod, neked az alapvető problémád nem a párkapcsolatoddal van, hanem önmagaddal, nevezetesen, hogy nem bízol meg önmagadban, a saját értékítéletedben.

Ha az ember megbízik önmagában, akkor eldönti, hogy megbízik-e az adott másik emberben vagy nem, és tesz rá magasról, hogy a falubéli öreglányok éppen mit rosszindulatuskodnak össze unalmukban...

2013. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!