Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vesztek...

Milyen ajándékot vesztek szülinapra, névnapra, karácsonyra, eljegyzésre, házassági évfordulóra, mikulásra, húsvétra, valentín napra, . Nagyitoknak. Papitoknak, anyátoknak apátoknak. Párotoknak. Testvéreteknek. Gyerekeiteknek. Munkatársatoknak?

Figyelt kérdés

Adjunk tanácsot a kreativitás nélküli debil embereknek, ha maguktól nem tudnak ötletet meríteni,akkor itt a helyük,remélem nem hagytam ki semmit és senkit a felsorolásból!!

Sok választ,és mégtöbb pancser olvasót kívánok!!


2009. nov. 18. 12:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk családon belül is ez van, mindig tőlem kérdezik kinek mit vegyenek, már lassan elmehetnék ajándék tanácsadónak annyi ötletem van. Aki nem tudja mit vegyen a másiknak az vagy nem ismeri eléggé az illetőt, vagy nem is érdekli hogy milyen.
2009. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A lányom, szülinapjára azt kérte, írjam meg a születését.Oké! Ő is író,de megcsináltam. Legszívesebben leírnám nektek! Nem tűnik el, nem romlik el.. Őrzi...és nem SMS...
2013. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!