Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kire nézve sértő a következő?...

Kire nézve sértő a következő? S milyen apa az ilyen?

Figyelt kérdés
Mikor párom bemutatott a szüleinek kb 2 hete ismertük egymást. Neki mindenben én voltam, vagyok az első. Még megéárinteni is csak endedéllyel mert. Az első csók félévvel a megismerkedésünk után csattant. Szóval amikor bemutatott a szüleinek és apukájának elmondta, hogy érkezem. Az apjának első reakciója az volt, hogy tán csak nem terhes a lány? Köztünk 5 év a kor különbség, én vagyok az idősebb. Párom apja pedig akoriban tudhatta volna, hogy a fia még nem randevúzott addig senkivel. Szóval milyen apa az ilyen és kire nézve sértő? Engem nagyon bánt ez a hozzá állás. Főleg ,mert a párom hugának a barátja eljegyzés minden nélkül úgy van kezelve mintha a fiúk lenne. Én meg senki vagyok. Pedig én szültem nekik két unokát is. Sajnos mivel a távolság nagy volt mikor jártunk 100 km nem tudtam naponta a segguket nyalni.
2008. júl. 10. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. A lényeg, hogy a férjeddel szeretitek egymást. Az anyós-apóssal a jó viszonyt nem lehet erőltetni, de nem is nagyon érdemes.
2008. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazad van. néha nehéz őket elviselni. Tény, hogy nekem nem tetszik az ami a sogórnőm és a barátja közt folyik. Pontosabban azért mert a srác ügyes megcsinál dolgokat náluk. Eddig nem volt így.. csak az utobbi 1 évben. A szülők meg azt mondják szinte a fiúk a srác. 6 éve vannak együtt mindenki elkönyvelte már őket együtt. De még sem eljegyzés sem semmi nem volt. Engem feszélyez ,hgoy így viszonyulnak a sráchoz. Nem magam miatt férjem miatt. Ő a saját szülei hibájából nem tud pl villanyt szerelni, vagy egy polcot megcsinálni. De mióta házasok vagyunk nagyon sok mindent megtanult. De ők még mindig béna gyerekkként kezelik.

Na igazad van nem ér ennyit:)))

2008. júl. 10. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se foglalkozzál velük.Nem az apjával élsz,nem neki kell megfelelned.Az a fő,hogy a pároddal jól megvagytok,más nem számít.Vagy idővel vagy megbékével veled vagy ha sohasem,az sem lesz tragédia.
2008. júl. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!