Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van abból, hogy apám...

Elegem van abból, hogy apám megjegyzéseket tesz arra, hogy nézek ki, cseppet sem pozitív stílusban. Hogy lehet valakinek ilyen apja?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jön, hogy nézek már ki, mert elég pattanásos vagyok+nagyon sovány.Szerintem nincs joga ahhoz, hogy ilyen nyomdafestéket nem tűrő sílusban beszéljen hozzám, csak azért mert szerinte szarul nézek ki.Semmit se tesz a jövőmért,azon kívül hogy dolgozik, de nekem sohasem vett semmit se, még pénzt se ad semmire. Akkor meg mit is vár el?Egyedül hogy oldjam meg a dolgokat?

Máskor meg az a baja, hogyha divatosan öltözködöm,de neki amit én csinálok az sose jó, mert én sosem hibázhtaok.


2008. júl. 10. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád mit szól ehhez?

Próbálj meg vele is beszélni erről, ha így sem megy akkor meg fordulj a gyermekvédelmisekhez (ha még kiskorú vagy), ha már nem akkor meg aludj pár napot egy havernál/költözz el pár napra albérletbe aztán majd csak fogja hiányolni azt a kis "pattanásos" arcod

2008. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jajj gyerekek! Ez mindenhol így van!Addig nem vagy jó míg otthon élsz.Mondjuk ezen lehetne vitatkozni hogy ők hívtak életre téged akkor mit macerálnak...de majd te is leszel felnőtt és neked se fog tetszeni az ahogy a gyereked kinéz...én mindig fogadkozok hogy én nem úgy nevelem majd őket,csak sajnos egyre gyakrabban vagyok olyan mint anyám! :)
2008. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

az én apám is ilyen volt..mindennel kritizált, minden szar volt, amit én csináltam... ezzel csak azt érte el, hogy amint lehetett, megpattantam otthonról.. utána az volt a baja, hogy én cserbenhagytam.. ezután évekig nem beszéltünk, még anyuval sem, mert ő is apu pártját fogta.

aztán pár évvel később mégiscsak felhívtam anyumat, akkor közölte velem, hogy apám elvárja, hogy bocsánatot kérjek tőle!!

hát azt cseszheti, mondtam..

aztán most, hogy férjhez mentem, megenyhültek, első évben egyszer mentünk el hozzájuk, aztán egyre többször, és most ott tartunk, hogy egész jó a kapcsolatunk:)

(gyorsan lekopogom!:))

mennyi idős vagy?

2008. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
25%
irigylem a problémáid.
2008. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Hát beszélj apukáddal!Mond meg neki mit gondolsz!
2008. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez azért van így, mert még mindig kisgyermeknek kezel. Sajnos ez az idővel sem enyhül. Az én nővérem 21 évesen ment férjhez, attól kezdve felnőttként kezelik. Én már 11 éve, de még mindig nem. Most pl. a nővérem kislányának a ballagását tete totál tönkre az apám a hülye beszólásával, szívem szerint felálltam volna és hazajövök. Hogy mit tehetsz? Hát nagyon semmit. Vagy összeveszel vele, vagy elfogadod ilyen érzéketlen bunkónak. Én az utóbbit ttem. És mivel anyu már nem él, csak abban bízom, hogy apa sokáig bosszant még.
2008. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!