Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj hogy nem tetszik és rossz...

Baj hogy nem tetszik és rossz érzésem van?

Figyelt kérdés

Sógornőm és a barátja 6 éve vannak együtt az utobbi 1 évben feltűnt,hogy a fiú sokat segít a lány szüleinek. Ami nem baj mert ők rettenetesen lusták és bénák dolgokhoz. Sok minden nem lenne ha a fiú nem csinálja meg. De míg tavayl fontos volt,hogy segítsen apukájának addig idén nem tünik annyira fontosnak számomra. De még ehhez sincs közöm.De ezek utnán a anyósék kész tényként kezelik,hogy itt eljegyzés lesz és esküvő, azért csinálja a fiú. Amiről még szó sem volt köztük. Aztán meg úgy kezelik a fiút mint a fiúkat. A férjem nem tud ennyi minendt megcsinálni, mert nem volt aki megtanítsa, és ritkán járunk hozzájuk engem állandóan vendégnek kezelnek. Van két gyerekünk és mind ketten másod állásban is dolgozunk,hogy tudjuk törleszetni a dolgainkat.

Szóval baj,hogy túlzásnak tartom az egészet? Mást is zavarna? Vagy én vagyok érzékeny?


2008. júl. 11. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem Te vagy túl érzékeny, szerintem ez mindenkit zavarna.csak hát sokat nem tudsz tenni.Legalábbis szerintem.Én próbálnék kívül maradni a dolgokon, és tudomást sem venni róla amennyire lehet.
2008. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeritnem teljesen ternészetes.

És érdekesnek tartom,hogy az az ember így elhanyagolja a saját apját, és inkább "idegenekkel" törődik...Hogy benyalja magát? már bocsánat, de ez szánalmas.

2008. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy érzékeny. A férjed szülei csak nem olyan dinkák, hogy különbséget tegyenek a lányuk és a fiuk között. Ha mégis, akkor szánalmasak.
2008. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos különbséget tesznek. Képzelj el egy olyan családot ahol a szülők a 32 éves házasságuk alattaz első 10 évben éltek együtt egy hálószobában. Aztán megszülettek a gyereke és kisiskolások lettek. Férjem 7 éves volt mikor anyuka éas apuka lakáson belül különszobába költözött. Anyuka lakott a sógornőmmel, apuka a férjemmel. Így ismertem meg. Férjem ekkor volt 22 éves. Szóval majdnem két évtizedet az apjával lakott. Normális ez?
2008. júl. 15. 14:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és vannak náluk a nők! S ezt értsd pejorative....
2008. júl. 15. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!