Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy lekopjon...

Mit csináljak, hogy lekopjon az apósom rólunk?

Figyelt kérdés
Az apósom rám van kattanva, ajánlatokat tesz nekem. A vőlegényem bátya már kitiltotta a lakásukból és megtiltotta azt is, hogy egyáltalán elmenjen hozzájuk. És ha ez még nem elég, akkor minden elvisz, ami megtetszik neki. Egy elviselhetetlen, kiállhatatlan ember. Nem akarom megsérteni, de nem akarom, hogy rámenjen a kapcsolatunk és nem akarok vele semmiféle kapcsolatot fenttartani!
2008. júl. 11. 14:24
 1/7 anonim válasza:
100%
rugd tokon a disznot! hogy ezek a ven huszarok ennyire perverz barmok legyenek?! Uristen! dehat a mennye vagy, vagy az leszel. a baratod kellene rendre utasitsa az oreget.
2008. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

úristen, ilyen létezik?! hát nem tudom mit csinálj, ahogy olvastam az írásod, a gyomrom forgott!

ha máshogy nem megy, sértsd meg, mert ezek szerint ennyire egy tapintatlan ***sz.. meg a pároddal is beszélj, hogy mennyire irritál téged apósod viselkedése, mondd el, hogy a párodat szereted, de az apja viselkedése undorító, nem bírod elviselni, és félsz, hogy előbb-utóbb rá fog menni a kapcsolatotok! kérd meg, hogy tegye helyre az apját, mert ha nem, akkor majd te vagy az apukád helyreteszi, de ez így nem maradhat!

meg mi az, hogy elviszi, ami megtetszik neki?!?! az is lopásnak számít, hiába rokon!! ott törném le a kezét!


sok sikert, és kitartást! remélem minél előbb megoldódik ez a nem is kicsi probléma!!


ui.: most belegondoltam, és ha egyszer nektek kislányotok lesz, akkor majd őt is zaklatni fogja?!?!?!

2008. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok!

és soha ne engedd be, ha egyedül vagy otthon!!!!! sőt, legjobb lenne, tudatni vele, hogy ímg nem vesz vissza, addig nem látjátok szívesen!

2008. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja, hogy a menye leszek/ vagyok, nem szóltunk neki, nélküle tartottuk meg az eljegyzést is. Anyósomnak is már más férje van (hála istennek). Már beszéltem a párommal, és arra jutottunk, hogy nem mondjuk meg neki hova költözünk, mert akkor zaklatni fog mindet. Ja és ő (nagyon) vallásos embernek mondja magát.
2008. júl. 11. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
És mi lenne, ha esetleg engednél az öregnek. Mond, hogy nincsenek perverz gondolataid... Tudom, hogy ott van az agyad mély rejtekében a vágy, csak félsz bevallani. Nem is tudhatod, micsoda csődör lehet a kisöreg... Naaa gondolj bele, már látom, ahogy vmi kis halvány csillanás van a szemedben, csak az előítéleteid elfojtják!
2008. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az öreg elől nem menekülni kellene haláláig, hanem rendesen megmondani a pároddal kézenfogva a frankót!

PL: Pista bácsi idefigyeljen: együtt vagyok kapcsolatban a fiával, eljegyztük egymást, és ha maga felé volna egy minimális érdeklődésem is már kerestem volna a társaságat..ezennel megkérem, hogy ne keressen minket, majd a kisfia átmegy, ha érdeklődik maga iránt, de itt a cselekedetei miatt nem látom szívesen.

És nyugodtan sértd meg-ő is egyfolytában téged sérteget a zaklatással. Vén kujon-menjen ahova gondolom!Mindenekelőtt bármi a terved oszd meg a pároddal, hogy nehogy ő felreértsen valamit és tényleg baj legyen...De ha a párod ezt tudja, miért nem cselekszik???????

2008. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is minnél előbb el kellene hajtani a vénembert. Nehogy már ti meneküljetek előle, és később ha gyerekeitek lesznek, akkor állandóan rettegni fogsz, nehogy rátok találjon?? Mondjátok meg neki nyíltan, ha kell durván, a dolgokat, és egyáltalán ne is engedjétek be a lakásba. Ha meg nem bír magával, bármikor fel lehet jelenteni zaklatásért. Amúgy meg nem hiszem, hogy azzal kellene foglalkoznod, hogy megsérted-e vagy sem, mert az hogy ajánlatokat tesz neked, gondolod nem lenne sértő a fiára nézve??!
2008. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!