Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadható, ha az...

Mennyire elfogadható, ha az apa a gyermeke megszületését egy kiadós baráti társasággal való berúgással ünnepli meg? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/149 anonim ***** válasza:
62%
Tejfakasztó? Kötelező program.
2013. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/149 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem elég primitív dolog, értelme sem sok van, kb a legénybúcsú színvonalához ér fel. De sajnos "divatos", így 10ből 9en ezt csinálják.
2013. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/149 anonim ***** válasza:
66%
Nekem férfiként semennyire sem elfogadható.
2013. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/149 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha nekem valamikor gyerekem lesz, akkor én fogok igényt tartani egy bulira, miközben "apa" vigyáz a gyerekre. Elvégre én teljesítettem fizikálisan, nem? :D
2013. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/149 anonim ***** válasza:
70%
Intuitívcica, el vagy varázsolva. A szülés után nem bulizik az ember.. elég nagy buli az maga.
2013. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/149 anonim ***** válasza:
78%

Mert mi a fenét csináljon?


Mikor a sógornőm szült, még külön mondta is a férjének hogy menjen, ünnepeljenek. Család, barátok, mindenki ott volt - az anyukán és az újszülöttön kívül, mert őket ugye nem engedik ki első nap a kórházból.


Nem értem miért ne lehetne. A baba és a család miatt ünnepelnek, ráadásul gondolom az apuka is rohadt boldog ilyenkor, hogy egészséges gyermeke született és a felesége is jól van. Miért ne vezethetné le a stresszt? A kórházban nem lehet éjjel a neje mellett...

2013. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/149 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem örüljön az az ember akinek az a legnagyobb próblémája, hogy egyes férfiak a gyermekük születését tejfakasztóval ünneplik :)
2013. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/149 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki másképp ünnepel.
2013. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/149 anonim ***** válasza:
41%

1. Csak meg akarom változtatni a szokásokat. És amikor majd az erőm engedi, igenis el fogok menni szülés-bulira, addig pedig csak legyen "apa" a gyerekével.

2. Ha valakit ünneplek, akkor úgy rendezem, hogy az ünnepelt is ott legyen. Lehet pl. úgy is tartani "apa" szülinapját, hogy mindenki ott van, csak ő hiányzik, és mire hazajön, egy alkoholtól fetrengő feleséget talál, aki lehányja, miközben boldog szülinapot kíván neki. Szóval nem, nincs semmiféle tejfakasztó bulizás. Ha nem tudja elviselni, hogy mostantól nincs sz*rásig bulizás, akkor ne alapítson családot. Ennyire egyszerű.

2013. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/149 Mirk ***** válasza:
59%

#9


Hú de TÖKÖS csaj vagy.

Szerinted neked amúgy lesz családod? Már úgy értem, hogy ha ilyen jó véleménnyel vagy a férfiakról szerinted ki fog elvenni?

2013. dec. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!