Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes, illetve illik a...

Érdemes, illetve illik a családomat felkeresni?

Figyelt kérdés

16 éves koromtol nem élek csalàdommal,illetve utoljàra 18 évesen,3 éve làttam öket utoljàra. a viszonyunk nagyon rossz volt!

most elsö babàmat vàrom.nem tudom érdemes megkeresni öket?

(anyu,növérem,öcsém)


2008. júl. 12. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Az én családom egy "ritka példány"!:( Minden csak nem minta család,sajnos!Abszolút vagyis szinte abszolút nem számithatok rájuk érzelmileg,bár anyagilag igen!Pl:Kislányom tegnap volt 3 éves és egy csokit se kapott!MIkor terhes voltam a kisebbikkel egyszer se mondták menj pihenj kislányom majd én vigyázzok a nagyobbikra!Mikor megszületett a Pici és mivel korababa volt majdnem 2 hónapot bennt voltunk!Anyu egyszer jött be de akkor is azért mert a munkatársának az unokája is akkor született!A nagyobbikra kemény két napot vigyázztak utána inkább a Párom ki vett szabit bár nekünk ez elég nagy ér vágás volt mivel maszeknál dolgozik!

De....!Akkor se tudnánk nem beszélni velük évekig!Bár ez csak rajtam múlik nem rajtuk!

Szerintem keresd meg öket!Lehet "holnap" már késö lesz!!!!

2008. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszítessz semmit ha felkeresed őket,próba szerencse,lehet hogy a viszonyotok jobbra fordulna.

Joguk van tudni,főleg a szüleidnek hogy unokájuk lesz.

Ha meg továbbra is olyan rossz marad a helyzet,akkor ennyi volt.

Remélem sikerül jól kijönnöd a családoddal a jövőben!!!

2008. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki telefonon, így megspórolsz magadnak egy "felesleges" utat, mert mivan ha mégsem javul a kapcsolatotok, annak ellenére, hogy babát vársz. Mondjuk tényleg úgy lenne a szépe, ha elmennél, de ha tudodo mi vár ott rátok, akkor jobb ha el sem mész. Viszont akkor később nem mondhatják, hogy nem szóltál nekik.
2008. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeritem is hívd fel őket, vagy írj nekik. Te tedd meg részedről a lépést, aztán ha nem lépnek, Te azért a lehetőséget megadtad... ha erőltetitek meg úgy sem lesz jobb...
2008. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vársz tőlük semmit, és nincs is szükséged a segítségükre, akkor saját magad miatt érdemes lehet megkeresned őket, pl. bocsánatot kérni, vagy megbeszélni velük, most hogy látod azt, ami akkoriban közöttetek történt. Neked megkönnyebbülés lehet, mert valami miatt eszedbe jutott, hogy megkeresd őket. Hogy ők hogy reagálnak, vagy idővel tudjátok-e rendezni a kapcsolatotokat, azt nehéz lenne megmondani.

Semmilyen kapcsolatot nem tartottatok az elmúlt években?

2008. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Azt nem tudom érdemes-e felkeresned a családodat a jó hírrel. De tedd meg az első lépést és tiszteld meg őket azzal elmondod. Nem fontos elmenned személyesen, mert így egy kinos találkozást kerülhetsz el. Hívd fel őket,m ond el,hogy csak szeretnéd ha tudnák kisbabátok lesz s úgy gondoltad ez fontos hír nekik is. Aztán ha találkozni szertnének veled akkor a következő lépést nekik kell megtenni. Ami viszont fontos hagyj időt nekik a válaszra és addig se idegesítsd magad mit mondanak majd. Ráérsz akkor mikor megtörténik.

Szép várandós időszakot és jó babázást. Kívánom bárhogy is lesz élevezd az anyaságot.

2008. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélj velük.Értem,hogy nem vagytok jó viszonyban, de neked sem esne jól,ha nem tudnád,hogy útban van az unoka.Ha más nem, küldj nekik egy sms-t, hogy: "unokátok lesz".
2008. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem mennék el hozzájuk. Inkább levélben. Vagy más most, hogy jön a baba, vagy szülés után egy szép MEGÉRKEZTEM képeslapot egy fényképpel küldenék nekik. És ha ők akarják, majd keresnek téged. Ha meg nem, akkor legalább tudják: szaporodott a család.
2008. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!