Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miatt csicska...

Robert20 kérdése:

Szerintetek ez miatt csicska vagy rabszolga vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Odaköltöztem egy családhoz 30,000-et kérnek a rezsibe és egész nap dolgoznom kell az utcára csak velük vagy időpontegyeztetéssel mehetek ki. És azzal fenyegetnek, hogy utcára tesznek ha nem dolgozok mindezt egy kis szobáért és, hogy kapjak enni. Nincs hová mennem egy rokonom halála miatt utcára kerültem a családom nem enged be.

2013. dec. 7. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Őszintén?

Biztos pocsék lehet, és abba nem szólhatnának bele, mikor és hova mész, de 30ezer biztosan nem takarja be a lakhatást és étkezést szóval az szerintem normális, ha ennyi pénz mellett besegítesz a házi vagy ház körüli munkákba.

2013. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tetszik, akkor keress egy albérleti szobát, ennyiért kapsz (vidéken kis lakást is esetleg).
2013. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Mi lett anyukáddal, akivel együtt ápoltátok a nagynénéd?
2013. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Keress olyan munkát, amiből meg tudsz élni és költözz el.
2013. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Annyira nem lehetsz csicska ha odaengednek a net közelébe
2013. dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"az utcára csak velük vagy időpontegyeztetéssel mehetek ki."


Ennek az a neve, hogy Személyes szabadság korlátozása, és a BTK-ban eképpen megnevezve.

Magyarul, ha nem kamuzol, akkor épp bűncselekményt követnek el ellened.

Hogy megéri-e ez neked, azt mi helyetted nem tudjuk eldönteni.

2013. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az vagy, viszont önként vállaltad, hiszen tehetnél is ellene, hogy elmennél albérletbe, más munkát keresnél és úgy próbálnál megélni. Pesten mindig keresnek feketemosogatókat pl.
2013. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!